Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegség vagy terhesség?!

Betegség vagy terhesség?!

Figyelt kérdés
22-23 napra szokott megjönni de ma már 31 napos vagyok!Hétfőn elkezdett fájni bal oldalt a derekam átment a jobbra is és a bal petefészkem szúrkált.Száraz voltam egész héten de most van folyásom és megjön érzésem volt tegnap! a mellem is fájt egész héten iszonyuan! székrekedésem is volt és alig éreztem izeket..tegnap délután teszteltem,de negatív lett :(..pedig azt hittem terhes vagyok! számit h mikor csinálom a tesztet reggel vagy délután?!
2012. ápr. 8. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*2 napig szúrkált a petefészkem
2012. ápr. 8. 08:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor számít a napszak, amikor még korán van, tehát még a mensi esedékessége előtt állsz kicsivel, vagy még aznap. Több napos késésnél már délutániból is kimutatja. Lehet, hogy később volt most peteérésed. Ha nem jön meg, 2-3 naponta ismételd a tesztelést. És ha 2 hét után se jön meg, és még akkor is negatív a teszt, akkor menj orvoshoz.
2012. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ebben ő tud segíteni.
2012. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!