Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl vagyok az első lombikon a...

Mea32 kérdése:

Túl vagyok az első lombikon a Róbert Károly Klinikán. Nem sikerült. Kinek milyen tapasztalata van a többi intézettel kapcsolatban? Mennyi a várólista államin, mert lehet államin folytatnánk. Budapesten, Győrben esetleg, mert én Fehérvári vagyok.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Kaáliba jártam, igaz az első nekem se sikerült, de a második igen.

Bp-re, dokitól is függ, emnnyia várólista, meg a probléma súlyossságától, azért ezsrintem fél év minimum, én dokimnál egy évet mondogatnak mostanság, de megéri rá várni.

Én 2009. júniusában voltam először, utána csináltak 3 inszemet (az fizetős volt), majd lombik tavaly másjusban és novemberben.


22 hetes ikres kismama

2012. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) Gratulálok az ikrekhez:)Sajnos endometriózissl műtöttek, így az idő miatt nem mindegy, mikor lehet a következő, mert minél hamarabb kellene, amit a R.Károlyban meg is csinálnak, csak drága,de ha nem lesz más...:) Még egyszer köszi.
2012. ápr. 11. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehérvárról én Tapolcára mennék a helyedben, nekünk ott sikerült végre a baba. Úgy keveredtünk oda, hogy a pesti Kaáliban nem sikerült az első lombik, és augusztusban, amikor telefonáltam, hogy nem sikerült, azt mondták, hogy márciusig kell várni. Unokatesómék voltak Tapolcán a Pannon intézetben, ők ajánlották,és nekünk be is jött :o) Minden vizsgálat ingyen volt, sokkal jobban követte a stimuláció és a visszaültetés a természetes ciklusomat, és most 27 hetes kislány van a pocakomban.
2012. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk egy ismerősünk ajánlotta,a BMC-t,és DR.Konc Jánost.Mi megkerestük a magánrendelésén majd szinte napokon belül mehettünk is az első vizsgálatokra.Mivel pajzsm irigyes és endós vagyok,volt egy hónap ami gyógyszerbeállítással telt,de ezután ment minden,mint a karkacsapás!Első beültetés sikerült!

9hetes ikres kismama

2012. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!