Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek sok...

Van itt olyan akinek sok ideig azt mondták fia/lánya lesz, és mégsem az lett?

Figyelt kérdés

Hogy lehet azt elnézni? :) A köldök zsinór bezavarhat?

27 hkm



2012. ápr. 14. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem szonográfus függő.

Nekem kedden azt mondták kisfiú. (maszek 4D ultrahang)

Szerdán már kislány :) ( másik szonográfus kórházban)

18 hetesen még mindig kislány :)

Hétfőn kiderül 100 %-ra, mert akkor kapom az amnio eredményt.

Remélem kislány maradt :)

2012. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sima U.h-on sokszor elnézik.és igen a köldökzsinor bezavahat.előszőr nekem is fiút néztek,de a 3D-n már egyértelműen látták,hogy lány.

Több is ismerősömnek is elnézték már-és egyik sem volt 3D-n

2012. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem UH-n a combcsont méret alapján mondták, hogy fiú, de lány lett.
2012. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, itt nálunk nagyon profi szonográfus van, sőt nagyon jó ismerősöm is.

Azt mondják az elején még 2D-ben biztosabban meg tudják állapítani a nemet.

2012. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem a 20. héten megmondta annó a dokim,hogy kislányom lesz,az is lett. Most viszont több mint 5 perces UH-fej huzogatás után(mert nem fordult úgy),azt mondta valószínű fiú. Bár én igazából jobban örülnék még 1 kislánynak :)

27 hetes vagyok,2 hét múlva megyek megint dokihoz,de már máshoz járok,ő eddig nem látott semmit :(

2012. ápr. 14. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 4D-n nézték fiúnak a kislányt. :)) A férjem szólt (ő doki), a 2D-nél, hogy az bizony kislány. Utána a 24. héten 4D-n is egyértelmű lett. :) De 27 hetesen szerintem nem tévednek, vagy ki tudja...


36 hetes km

2012. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Kedves utolsó, nekem is 4D-n néztek fiúnak. Azóta már kétszer is kislány :)
2012. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk sokáig kislányt mondtak, a 31 hetes uh-n derült ki, hogy kisfiú, amit egyértelműen láttunk is! Nem tudom, hogyan lehet elnézni, gondolom, ha nem szálltak le a golyók, akkor nézhetik kislánynak..nem tudom! :)
2012. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első terhesség alatt a 35 hétig lányt láttak, 4D-n is.

35 héten láttak először fiút, és az is született.

Második terhességnél a 18 héten már tutira mondták, h lány. Itt nem tévedtek. Pedig ugyanaz volt az orvos, gép, szonográfus, kórház, rendelő mindkét alkalommal.

2012. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom h keveredtem ide,de meg jo h mielott elmentem nagybevasarolni felneztem

A GYIK-ra. A heten voltam dokinal aki 100% ra fiut mondott sima 2d-n,eddig 2x volt kislany es 2x kisfiu,most meg a pucajat is lemerte mar ha az volt,de miutan elolvastam a komenteket mar nem tudommit gondoljak. Esetleg kismamik megkerhetnelek h tegyetek fel olyan ultrahangos kepet amin latszik a baba neme??? Mindvegig meggyozodesem volt h kislany es meg most sem nagyon hiszem h fiu,remelem tudtok nekem segiteni. Elore is koszonom!:)

2012. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!