Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnokon Tóth Zoltán 4D-re...

Szolnokon Tóth Zoltán 4D-re mennyi időre ad időpontot? Ha most felhívnám 1-2-3hét múlvára adna időpontot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ha most felhívod az asszisztense ad akár már jövőhét hétfőre vagy keddre is mert a hét csak ezen két napján rendel.
2012. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért kérdezem mert 26-27hetesen szeretnék menni és időben szeretnék időpontot kérni.


22hkm

2012. ápr. 18. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel:):)


bocsi,hogy csak így belepofátlankodtam

2012. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Valóban, ha most felhívod, akár már hátfőre ad időpontot! Nálam így volt!

Egyébként ha már így benne vagyunk, szülésről vélemény? Pontosabban milyen volt Tóth Zoltán? Kb. 2 hét múlva megyek szülni, hacsak addig ki nem bújik a kicsikénk! :)

2012. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én májusba lesz kilenc éve,hogy nála szültem. Nem fogadtam fel. Állítólag akkor még nem is vállalt szüléseket,csak hétvégeken volt Szolnokon amúgy Pesten volt.


Nekem nem volt problémám vele. Mindig mondta mit csináljak. Közvetlen és kedves volt.

2012. ápr. 18. 13:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Sokaknak nem szimpi, mert túl vicceskedő! SZülés alatt is ilyen lenne? Vagy azért akkor már komolyabb?
2012. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt túl viccelődő. Rendes mondta mikor kell nyomni,mikor pihenjek stb.

Ha néha néha mond vicceset,szerintem nem baj,mert kicsit oldja a feszültséget.

Velem meg nem voltak olyan durva viccei soha.

2012. ápr. 18. 14:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Én két éve szültem nála. Nem volt vicceskedő sőt túl komoly is volt bár nekem mindegy volt a fájdalmaimon nem tudott volna enyhíteni főleg a 17. óra után... Segít mondja mit csinálj a végén de mivel nekem apás szülésem volt és szültek egyszerre vagy 5-en hiába volt fogadott nem jött oda hogy tartsa bennem a lelket, végülis arra ott volt a férjem csak nekem azt mondták még a kismamák kezét is fogja vajúdás közben én ilyet nem tapasztaltam, első voltam:)
2012. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mikor érdemes hívni időpontért,mert ahányszor hívtam a szám nem volt kapcsolható???

Esetleg Harangozónéről hallott valaki valamit 4D-vel kapcsolatban?Ő is csinál?Hol?

2012. ápr. 23. 09:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Délelőtt az asszisztense dolgozik a kórházban nem mindig elérhető, délután 2 után már tuti feltudod hívni. A másik 4D a Mátyás király úton van a négyemeletes aján.
2012. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!