Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél idős terhes elmúltam és...

Fél idős terhes elmúltam és második napja folyamatosan fáj jobb oldalt lenn a hasam. Mi okozhatja? Nyomhatja a baba? Nem nyilal, nem görcsöl, folyamatosan fáj. Forduljak orvoshoz, lehet baj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ez teljesen normális! én is kb. ott tartok, ahol Te és néha a jobb, néha a bal oldalon, néha középen is vannak kisebb fájdalmaim. amíg nincs erős görcs és vérzés, addig nincs baj! a méhed növekszik, nyúlnak a szalagok, a magzatvíznek és a babának is súlya van már. bár nem sok, de van. ilyenkor feküdj le egy kicsit és lazítsd el a hasad, húzd fel a lábaid. hidd el, jobb lesz tőle. jobbulást és boldog babavárást!
2012. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, most egy picit megnyugodtam. Igazából ami zavar h megállás nélkül fáj, még ha változó erősséggel is. Akkor irány a pihenés :) Neked is jó babavárást!
2012. ápr. 20. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, 2 napig tartott, elmúlt. Én felhívtam a doktor bácsit és megnyugtatott, nyúlnak a szalagok, nekem is jobb oldalt volt egyébként.

Azóta is előjött már, de az már hála Istennek csak fél napos volt és nem folyamatos.

Én csak ülni tudtam :-) ja, és nem szimmetrikus a fájdalom, tehát ok. az egyik oldal is.

Nyugodt babavárást!

2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!