Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hét után meg lehet nyugodn...

20. hét után meg lehet nyugodni a vetélés veszélyétől? Sajnos volt már 2, de az még korai (9 hét előtt)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig rendben volt minden, akkor nagy valószínűséggel igen. Persze lehet hallani időnként rémtörténeteket, hogy szülés előtt pár héttel halt el a magzat, de te ilyenekkel ne törődj. Koncentrálj a picidre, magadra, és arra, hogy minden rendben lesz! :)
2012. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Nekem sosem volt vetélésem, ezt a babám mégis majdnem elvesztettem. Visszatartották a szülést és már a vége felé járok. De bele sem merek gondolni abba, hogy mi van akkor, ha épp máshol vagyok, mivel épp a kórháztól 10 percre tört rám a szülhetnék.

Nem rémísztésnek szánom, csak realizálni akarom, hogy bármi történhet bármikor, pláne ha nem vigyáz magára a kismama. Én pl magamnak köszönhetem.

2012. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni, hogy nem történhet baj. És aszerint élni, hogy ez valóban így legyen. Vigyázz magadra és ha a legkisebb bajt is érzed menj be a kórházba. Én 26.héten görcsöltem, bementem, nem volt semmi vészes, de megnyugodtam, hogy láttak, bent voltam 2 napot és utána minden rendben volt. A 39.héten szültem. Én 30.hétig voltam ideges, utána már jó esély van a túlélésre.
2012. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg lehet nyugodni. mi az, hogy nem? reális és elszomorító. igen, sajnos az esély mindig meg van, sőt arra is, hogy születése után valami baj lesz, de ez nem általánosítható. általánosságban igen, nyugi! koncentrálj a babára, beszélgess vele, minden rendben lesz veletek! és ha félelmed van, inkább menj be a kórházba, nézzenek Rád, mintsem valami baj legyen esetleg. természetes, hogy aggódsz, hiszen ekkorra már nagy a kötődés a bébi és közted. de ha egészségesen élsz, nem végzel nehéz fizikai munkát, nem erőlteted magad, akkor elég kicsi az esély, hogy bármi baj legyen!

boldog babavárást

2012. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!