Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtatok valamit, hogy...

Használtatok valamit, hogy gyorsabban beinduljon a tejtermelődés? Ha igen mit és mikortól? 36hkm

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Most még nagyon semmit, a kórházban igyekezz minél hamarabb és minél gyakrabban mellre tenni a kicsit, és igyál rengeteget!

Hozathatsz be magadnak elkészített szoptatós teát, én azt csináltam legalábbis.

2012. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, nem használtam semmit, mert az előtej rögtön beindult a kislányom látványától, sírásától, közelségétől, amikor megszületett... no para
2012. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szulés elott egy csepp tejem sem volt. Szulés után 8 órával már szoptattam!
2012. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én behozattam apával a kórházba a vízforralót és frissen készítettem a tejserkentő teát. A szobatársam is örült neki. :) Mindketten császárosak voltunk, de másnapra már lett tejünk is.
2012. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szules utan kozvetlenul ratettek mellre, aztan amikor mar velem volt szoban addig szoptattam amig akart /egy oraig is neha, bar a noverek tanacsara aztan mar csak 40 percig, eletem egyik legrosszabb dontese volt/, homeopatiat is szedtem, meg szoptatos teat es napi 6-7 liter vizet, egyszeruen ennyit kivantam, aztan 3dik napra mindenrol letiltottak, mert rengeteg tejem lett, de a masodiknal is igy fogom csinalni
2012. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés utáni első naptól kezdve naponta 6x40 percet fejtem, meg persze szoptattam is.
2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2012. ápr. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!