Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Miskolcon a Semmelweis...

Mennyi Miskolcon a Semmelweis kórházban egy UH kép?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek Uh-ra, és szeretnék kérni. Mennyi az anyagi vonzata ennek?

19hkm


2012. ápr. 20. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ingyen kaptam a dokimtól. Sőt, kérnem sem kellett. :)
2012. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre járok, ebben a kórházban dolgozik a dokim. A magánrendelésen már nem UH-oz, be kell járnom az ambulanciára. :) Ott nem ő szokott Uh-ozni, hanem a szonográfus. Nem tudom hogy állnak ahhoz, ha kérni szeretnék, ezért kérdem. :)
2012. ápr. 20. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Semmelweis sztk-ban ingyen adnak képet, csak szólj előre.

Ha szerencséd van, kifogod Biri Zsuzsát, ő egy tündéri, aranyos nő.

Van egy másik szonográfus, Jancsó Gáborné, na a jó Isten mentsen mindenkit attól a nőtől akkora tapló!!


Sajnos legelső alkalommal ő volt mikor mentem 6 hetesen, majdnem sírva jöttem ki az UH-ról annyira bunkó volt velem, pedig csak udvariasan kérdezgettem.

2012. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a Biri Zsuzsát ismerem, és a Jacsó Gábornét is. Ugyanaz a véleményem mint neked. Az SZTK az ugye nem az ami a nőgyógyászat épületében van? Mert nekem a Szülészet-nőgyógyászati épületbe kell mennem a kórház területére. :) És ott nem tudom adnak-e.
2012. ápr. 22. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Azt nem tudom, ott adnak-e.

Legrosszabb esetben, ha nem adnak megkérdezed, lefotózhatod-e mobillal.


Engem a Jangó Gáborné ugatott le mikor kérdeztem kell-e fizetni a képért, hogy mégis mit képzelek, honnan veszem ezt a baromságot, hogy fizetni kell, erről ő még nem is hallott...

Ebből gondolom, a kórházi részlegen sem kérnek érte pénzt.


De hacsak nem lesz ott az orvosod aki bevisz, számíts hosszas várakozásra.

2 hete én is a kórházba mentem pont azért, mert rettegtem, nehogy összefussak azzal a boszorkánnyal.

45 percet vártam, semmit nem haladtunk, csak sorra mentek be olyan kismamák akiket bevitt soron kívül a doki.

Végül így mentem át az SZTK-ba, ahol iszonyat megkönnyebbülés volt, mikor barna helyett szőke hölgy fogadott (a Zsuzsanna).

Bár minden szonográfus ilyen lenne!

Amúgy neki van 4D-s magánrendelése is ha jól tudom az Arany Corvinban.

2012. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!