Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszódhat már a pocakom? 14...

Látszódhat már a pocakom? 14 hetes terhes vagyok és teljesen látszódik, hogy nő a hasam. Gömbölyödik. Elég szépen. Ez normális? Nem lehet, hogy valami mástól van?

Figyelt kérdés
Mindenki dicsér milyen szépen látszik már de én mindig arra gondolok biztosan mástól van és úgy nem tudom még elhinni.Lehet,hogy ez baj de akkor is így érzek....:(Aki tud vagy tapasztalt válaszoljon légyszi!
2009. jún. 21. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyenkor már nekem is kezdett gömbölyödni. :) Alkat kérdése, van akinek ilyenkor is látszik, és van akinek 20 hetesen sincs szinte pocija. Hord kényelmes nadrágot ami nem nyomja a pocidat!

Jó gömbölyödést! :)

25 hetes kismama

2009. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ekkor mar lehet kis bizsergeseket es csiklandozast is erezni a picitol olykor olykor, nalam is igy volt!
2009. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is a 14. héten kezdett gömbölyödni.:)

Szuper volt pocakosnak lenni,imádtam.

Ha tehetném holnap teherbeesnék megint.

11 hós tündérfiú anyukája

2009. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az elején fel voltam puffadva, de már a 7. héttől! De azért éreztem már én is 14 hetesen a különbséget, hogy ez már a baba miatt van. Most 18 hetesen meg nagyon helyes pocim van, imádom! Perszte, hogy normális ilyenkor már látszik a poci! De tényleg alkat kérdése. Én nagyon büszkén viselem és te se aggódj! :-) Boldog babavárást mindenkinek!

2009. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vékonykákon hamarabb látszik,én mindig irigyeltem őket.Annyira édes egy kis gömbölyödő poci,az emberek egész másképp néznek ráád.A fiammal 28hetesen megkérdezték,miért vagyok bent,mondom visszatartáson.Miért,terhes vagy???

A lányommal senki SENKI nem vette észre hogy babát várok,mikor megszületett,azt kérdezték,honnan szedtem...(ő korán jött).

elég rossz volt,mert én éreztem és boldog voltam,de pl a távolsági buszon végig álltam nagykabátban mert senki se vette észre,hogy már 6hós vagyok.

Szóval csak annyi hogy szerintem csodás hogy már gömbölyödsz és boldog babavárást neked :)

2009. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


ez teljesen természetes. Nekem a 12. hétig nem nagyon látszódott; mindig nézegettem, hogy ez tényleg baba-e mert ugyan volt uh felvétel, meg papír róla, dehát nem látszott... aztán utána meg az volt a furcsa , hogy gömbölyödik, nem férek bele rendesen a naciba, napról napra kijjebb kerül a köldököm...stb.Majd ha nagyobb lesz a baba , rugdosni kezd, könnyebb lesz elhinni, hogy "van" :)

2009. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Mondjuk egy kis túlsúlyom van,mert 175 cm vagyok és 79kg.Szeretek hasra hízni és enni is.:SDe akkor is más...
2009. jún. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!