Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kértem időpontot kombinál...

Most kértem időpontot kombinált tesztre, de nincs semmi támpontom, hogy zajlik. Ugyanazon a napon kell megtörténnie az UH-nak, mint a vérvételnek? Még más is kell hozzá?

Figyelt kérdés

Az OGYEI-be megyek, 10-én genetikushoz, és nem tudom, hogy oda vinni kell-e az eredményeket. A vérvételnek meglesz az eredménye addigra, ha pár nappal előtte veszik le a vért?


Előre is köszi a válaszokat!!!


2009. jún. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, igaz én az istenhegyin voltam kombinált teszten. Ott levették a vért és utánna ultrahangoztak. 1 órát kellett várni az eredményre. De mindenhol más. Hivd fel őket, és megmondják sztem. 22 hetes km.
2009. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Már beszéltem a recepcióval, de nem tudta megmondani, ezért írtam a védőnőnek. Még nem kaptam választ, remélem hamarosan válaszol.


Mivel itt voltam családtervezési tanácsadáson, ingyen kapom a kombinált tesztet, ezért nem szeretnék máshova menni, de nem egy ász a társaság a tájékoztatásban. Az is lehet, hogy csak én vagyok nehéz eset.

2009. jún. 22. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem előbb UH-ott az orvos,majd ugyanakkor levették a vért is.Szerintem a legtöbb helyen így csinálják.20hetes km.
2009. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. :) Időközben hívtak az OGYEI-ből, és minden szükséges információt megadtak.
2009. jún. 23. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!