Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. dpon ennyire erős 2. csík?

19. dpon ennyire erős 2. csík?

Figyelt kérdés
Most este csináltam kiváncsiságból egy 25ös x-epilt, hogy mennyit erősödött, 1 hete teszteltem először nagyon halvány pozit. Szerdára nem vártam, vagyis ma vagyok a 19. dpon. Sokkal erősebb a 2. csík, mint a kontroll csík. Lehetséges, hogy két baba van? Vagy teljesen normális, hogy a kimaradt mensi után 4 nappal már ilyen erős a teszt? :)

2012. ápr. 29. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges az ikerterhesség, de az sokkal valószínűbb, hogy egy baba van a pocakodban. Az ikerterhességeknél sok esetben már a nemvárt napján erős pozitív teszt van. Teljesen normális, hogy folyamatosan erősödik a tesztcsík, hiszen kétnaponta duplázódik a hcg hormon mennyisége a vizeletben.
2012. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi,a 18. dpon vagyok ma :)

ilyen lett a tesztem:

[link]

Olyan boldog vagyok, hogy így erősödött :) Nem baj ha csak egy baba van, csak egészséges legyen! :)

2012. ápr. 29. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már sok hcg-hormon termelődik, természetes,hogy ilyen erős pozi a teszt. Gratulálok! 25hkm.
2012. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor jó, ha természetes :))

Én is gratulálok Neked! :))

2012. ápr. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!