Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyás? Volt...

Terhesség alatti folyás? Volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Nem akarnék gusztustalan lenni, de olyan fura dolog jön ki a hüvelyemből naponta többször. Olyan, mint a takony, nem tudom máshoz hasonlítani. Halványsárga színű. Nem nyálkás, hanem olyan gumiszerű, és összeragad. Ezelőtt nem volt soha ilyen bajom.


Mégcsak a 8. hétben vagyok, nem tudom, hogy lehet e egyáltalán kezelni koraterhesség alatt az ilyen bajt.

Volt már valakinek hasonló? mi derült ki?

Orvos 2 hét múlva vár, de csütörtökön felhívom, hogy ne menjek -e előbb. Addig is nagyon ideges vagyok, ezért is kérdezlek titeket.


2012. máj. 1. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem 1. terhességem alkalmával is szinte végig volt, és most is (10 hetes vagyok) van.Nem lett a babámnak semmi baja, időben 3450grammal pontosan a 40. hétre született makk egészségesen.

Ha folyásod barna, vagy véres akkor kell rohanni az orvoshoz.Nekem barna folyásom is volt, de akkor se lett semmi, csak szólt a doki, hogy óvatosabban menjen a nemi életünk! :) Ne aggódj...felesleges. :)

2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez valami fertőzés esetleg gomba lehet. Terhesen sokkal könnyebben kapsz el fertőzéseket. Mindenképpen menj el orvoshoz, fogsz kapni rá antibiotikumot. Kezelni mindenképpen kell, mert sok problémát okozhat. Amúgy a tünet alapján én a chlamydiára gondolnék.
2012. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt Írja, hogy szexuális úton terjed a clamydia.

Előző terhességnél nem volt clamydiám vagy ez nem számít?

2012. máj. 1. 19:08
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Bőven elég, ha a párod elment egy nyilvános wc-be és nem mosott kezet pisilés után. A chlamydia egy baktérium, amit bármelyik nyilvános wc-ben (vagy akár a munkahelyiben is) össze lehet szedni, akár még te is összeszedhetted. A terhesség elején meg sokat jár pisilni az ember, nem hiszem, hogy van olyan nő, aki 9-10 órákat kibírna wc nélkül amíg hazaér a munkából.
2012. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"A chlamydia trachomatis érdekes kórokozó, egy vírusszerűen viselkedő parazita. A terjedés módjában nem értenek egyet a hozzáértők, van, aki szerint csak nemi úton terjed, de ez nem csak a hüvelyi közösülést jelenti, átvihető anális és orális úton is. Állítólag nem fertőz viszont törölközővel, uszodában, vécén keresztül sem."


Ezt találtam. Nem tudom.....

Nem dolgozom, a picikkel vagyok itthon.

2012. máj. 1. 19:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de semmi szaga nincs.
2012. máj. 1. 19:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetes vagyok, de nekem amióta tudom, hogy terhes vagyok, azóta ez tapasztalható ami neked. Nekem sincs szaga, nem viszket, nem ég, egyszerűen csak van, és a kinézete is olyan amilyennek írtad. Szerinte ebben nincs semmi rossz. A 9 hét alatt 2-szer voltam dokinál, és mind a kétszer, azt mondta vagyis írta a papírra, hogy norm. hüvelyflóra. De nem vagyunk egyformák. Valakinek van, van akinek nincs. Sztem ez természetes dolog. Nyugodj meg, eleinte engem is foglalkoztatott a dolog, de most már tudom, hogy ez nem baj, hanem velejárója...majd elmúlik.
2012. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megerősíteni tudom az utolsó hozzászólót.

Nekem is van, amióta tudom, hogy babás vagyok.

Én is egyből a dokihoz szaladtam, mert sárgás volt a folyás, amire a doki mondta, hogy ha bővebb fehér és sárgás, az teljesen normális, ez a hüvelyt tisztítja.

Ha viszont barnás és véres folyással azonnal doki.

Amíg nem csíp és nem szúr bent, minden rendben!!

2012. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor ne hívjam fel csütörtökön? várjam meg a jövőhetet, amikor úgyis megyek?

Egyébként a 12. hétig antibiotikumot nem adhatnak, így ez is a kérdésem, hogyha lenne valami, akkor egyáltalán lehetne -e kezelni?

2012. máj. 1. 20:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Én a helyedben felhívnám, hogy ez van és hogy menned kell-e emiatt előbb.

Azzal nem veszthetsz.

2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!