Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakit kapott már el hányós-h...

Valakit kapott már el hányós-hasmenéses betegség terhesség alatt? Lett valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, és tegnap egész nap hánytam,ment a hasam,borzalmasan éreztem magam.Lázam nem volt, és ma jobban vagyok, csak gyenge, és nem is tudom, hogy vírusfertőzésem volt, vagy valamilyen ételtől lettem ilyen rosszul.15 hetes vagyok, lehet valamilyen baja a babának?nem vettem be gyógyszert.
2012. máj. 2. 11:31
1 2
 1/12 Babi0906 ***** válasza:

Nekem is kb. 15 hetesen volt.Egy vírusfertőzés miatt végig hánytam egy napot + ment a hasam.Másnap reggel már nem volt ilyen gond csak gyenge voltam.Én aznap diétáztam csak arra figyelj oda,hogy sok folyadékot igyál.Teát vagy vizet.A babának akkor nem lesz baja.

37 hkm

2012. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fiamtól kaptunk el egy nagyon kellemes hányós vírust. Ami 2nap alatt átszaladt rajtam. Nem volt kellemes. Utána, lehet romlott volt a disznósajt amit ettem(pedig aznap vette a férjem), és attól is hányás-hasmenés kínzott. Kopp-kopp a kicsi lánynak semmi baja nem lett. 15hónapos erős kis csaj.
2012. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát akkor remélem az én kislányommal sem lesz semmi.
2012. máj. 2. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt ilyen. Annyi volt, hogy hiába csak 1-2 napig tartott a betegség, nekem volt lázam is, egy hétig tartott mire a gyengeség elmúlt. Most fogok szülni, semmi baja a babának, most viszont náthás vagyok, remélem jobban leszek és csak utána akar kibújni a kislányom.
2012. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétszer is elkaptam egymás után. Tanítok, a suliban szedtem össze. 14 és 16 hetesen. Egy élmény volt.

Sokat ittam és magamba erőltettem néha kekszet és krumplit. Figyelni kell a sok flyadékra, mégha tudod, hogy úgyis kijön.

Semmi bajunk nem lett. :)

Nekem is 2-2 napig tartott, de utána napokig gyenge voltam még, felkelni alig tudtam.

Jobbulást kívánok!


Üdv, 28 hkm

2012. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elkaptam egy ilyet, amikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Jött alul-felül minden és magas lázam is volt. A babám elhalt a 9. héten. Persze az egyáltalán nem biztos, hogy ettől.
2012. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia


Én az első gyermekemmel a 32. héten lettem rosszul. Egész éjjel hénytam és ment a hasam. Reggelre annyira kikészültem, hogy nem bírtam felkelni a WC mellől, ráadásul a sok erőlködéstől 8hányás9 elkezdtem nagyon keményedni és görcsölni. Mondanom sem kell reggel egyből kórházba mentünk. Akkorra már nagyon kész voltam, menni alig tudtam! Egy hétig tartottak bent: infúziót kaptam napokig a kiszáradás miatt és enyhe nyugtatót, a görcsök miatt. Szerencsére minden rendben volt utána és 40 hét 5 naposan született meg a pici fiam teljesen egészségesen. :)

2012. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,borzasztó,ahogyan a hányás-hasmenés legyengíti az embert!
2012. máj. 2. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most voltam benne vasárnap. Pótoltam a folyadékot, feküdtem és sajnáltam magam. Mást nem tudtam tenni.


36 hkm

2012. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dinka1017 válasza:
Èn most 20 hetesen vagyok ìgy du-àn kezdődött.A vàlasgaitok alapjàn megnyugodtam kicsit
2016. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!