Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatom a Canesten Plus...

Használhatom a Canesten Plus Bifonazol krémet lábgombásodásra? a gyogyszertáros azt mondta lehet de a tájékoztatoba azt irja nem lehet használni terhesség alatt. (viszket és szét van nyilva a lábujjam között)24 hetes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A víz csodákra képes is lehet!!!!!
2008. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha normális választ nem tudol irni jobb lenne ha nem is irnál!köszi!mindenki magábol indul ki,de jo buta vagy egyébként,mert ez nem attol alakul ki hogy valaki nem tisztálkodik!
2008. ápr. 21. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem lehet,de biztonság kedvéért kérdezd meg orvosod,védőnőd.Ha nem mered használni,probáld meg a körömvirág kenöcsöt.Az is segit.Jobbulást!24hetes kismama
2008. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én ha gombára gyanakszol akkor kizárólag a Pimafucin kenőcsöt ajánlanám, mert az nem szívódik fel a bőrről, se a nyálkahártyáról. Sajna azt csak receptre lehet kapni, de mindenképpen azt ajánlanám, mert az nagyon jó gomba elleni krém, én is azt használtam a nemi szervemnél. Az én orvosom ezt preferálja, nem a Canestent, pontosan ezen okból. A háziorvosoddal írasd fel, vagy a dokiddal. Addig pedig, egy kis Betadinos (ez is gombairtó) oldattal (patikában recept nélkül) vékonyan mosd át és kend be bepanten krémmel, az is nagyon nagyon jó, legalább a szétnyílást hámosítja.

A legelső válaszolóval ne is törődj, neki biztosan még semmi baja nem volt, hogy kérdéssel forduljon másokhoz. Ne is legyen kívánom neki, de akkor ne nyilatkozzon!!!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!és boldog babavárást nektek!
2008. ápr. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!