Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szülés után rögtön megpróbá...

Ti szülés után rögtön megpróbáltatok visszafogyni? Vagy vártatok vele a szoptatás miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Amint megszültem már kezdtem is lépcsőzni a kórházban.
2012. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyan még nem szültem, de ismerek olyat, aki igen, szülés után pár héttel már tornázott.
2012. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beállt a napirendünk olyan 3-4 hónapos korában, akkor megpróbáltam úszni, majd futni, aztán aerobikórákra jártam. Mindegyiknél 1 héten belül csökkent a tejem :-( Most itthon "bohóckodok" Rubint Réka DVD-re. Nem fogytam tőle, de nem is csinálom rendesen.


Ha abbahagyom a szoptatást, biztos nekiállok valami kemény diétának.


7 hónapos a lányom, 6-8 kg felesleg van rajtam.

2012. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert valamennyire ment szépen magától. Semmiféle diétát nem követtem, nyár volt, sok gyümölcsöt ettem, sétálgattunk elég sokat, ment magától. Szülés után 3 hónappal már 13 kg-mal kevesebb voltam, így maradt még 6 kg.
2012. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam fogyni, kisebb gondom is nagyobb volt annál...:) pedig mindig sportos voltam, és elég sokat (28kg :S ) híztam...Ahogy írtad a szoptatás miatt rendszeresen és egészséges(ebben) étkeztem, a nasit már nem kívántam. 3 hónappal a szülés után még úgy néztem ki mintha jönne a kistesó...utána szépen lassan elkezdtek lemenni a kilók (a 8 .hónaptól miután abbahagytam a szoptatást ez intenzívebb lett), és ahogy a fiam elkezdett mászni, járni és rohangálni kellett utána valamint a séták hossza is megnőtt rohamos és látványos fogyásnak indultam, most 15 hónapos a gyermekem és 2 kg plusz maradt (de ezt nem is bánom). Nekem nem lett volna erőm fogyózni, de így csodákra sem vártam, tényleg 1 év kellett mire a szervezetem visszaállt a régi kerékvágásba. De ez biztos alkati kérdés is.
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vártam,de előtte nem voltam az a sportoló alkat(némi túlsúly volt rajtam teherbeeséskor is)9hónapos volt a gyerek,mikor úgy gondoltam,h ebből elég,és már az sem vész,ha csökken a tejem(szülés után 4kiló maradt rajtam,de utána sikerült még 8at összeszedni a 9hónap alatt)

Most egy éves,én már a szülés előtti súlyomnál kevesebb vagyok,most az ideális súly a cél,nálam a szoptatásban semmit nem érződött a sport,ugyanúgy szopizik,mint előtte..

ha lesz,tesó majd a jelenlegi életmódom szerint tervezek élni,szerintem már hamar megpróbálok majd újra sportolni,ha pedig beleszól a szoptatásba,majd hanyagolom..bocsi,h hosszú lett:)

2012. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nem a szülés,terhesség előtti súlyomnál,vagyok kevesebb:)
2012. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!