Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlthéten voltam Uh-on, ahol...

Solya30 kérdése:

Múlthéten voltam Uh-on, ahol megállapítotték, hogy az 5. hétben vagyok, de szívműködés még nem volt, ami miatt nagyon szomorú voltam. Ma van/volt pici barnázásom, holnap kell mennem dokihoz. Kell aggódnnom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem várnék holnapig, most azonnal bemennék a kórházba, hátha szükség van a terhesség gyógyszeres támogatására. Ez lehet, hogy holnap már késő lenne. Volt már itt nem is olyan rég egy kismama, aki nem ment el a dokihoz, mert a doki azt mondta, hogy nem gond, ha vérzik, aztán amikor a végén elment, már csak a vetélés tényét tudták megállapítani. Inkább menj feleslegesen, mint ne menj, amikor a babádnak szüksége lenne segítségre. Ne várj holnapig!
2012. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszereket.Duphaston+utrogestan+clexane+terhesvitamin.
2012. máj. 15. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 6+3 hetesen mentem dokihoz, tehát az már 7. hét, akkor volt szívhang.

Utro-tól, duphitól nem kellene barnáznod. Te is lombikos vagy?

2012. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egészen a 8 hétig barnáztam.Nem lett semmi gond
2012. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,spontán terhesség. Vki valami jótanács?
2012. máj. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!