Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet vizelési ingerem?...

Miért lehet vizelési ingerem? Pisilés után olyan érzésem van mintha megint kellene pisilni.

Figyelt kérdés

Ez terhesség is lehet vagy felfázás?

1 hét múlva kellene megjönnie, bár elég rendszertelen a mens.,fog.g.-t szedése után vagyok 3 hónappal, az utolsó vérzésem első napja jún.7.

Szeretnék babát, nem tudom, hogy érdemes e tesztelni ilyen korán.

Egyébként fájdogál a hasam, feszül és szúrkál.


2009. jún. 26. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok felfázásom, fertőzésem volt, ez teljesen úgy hangzik. Terhességnél semmi ilyet nem tapasztalta. Remélem neked azért ez baba!
2009. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hittem már te is kismama vagy...nekem még 4 hetem van,és ugyanigy vagyok,hogy állandóan pisilni kell,mert a Babucim annyira nyomja a hugyhólyagom. =) Szerintem még várj a teszttel,mert tévedhet! A tüneteid pedig szerintem sajnos felfázásra utal inkább,mint babára. De sose lehet tudni. :)
2009. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!