Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud nagyon minimálisan,...

Tud nagyon minimálisan, éppenhogy csak a magzatvíz? Tegnap este fájt a hasam, közepes mensis fájás zerüen, de nem időnként hanem folyamatosan és csak a bal oldalt.

Figyelt kérdés

mikor éjjel felültem valami mintha megindult volna belőlem,a bugyin is éreztem,szintelen szagtalan,nem volt folyás állaga,de tényleg csak egy nagyon pici folt lett.

32 hetes pocakos


2009. jún. 29. 07:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis minimálisan tud-e szivárogni a magzatvíz?
2009. jún. 29. 07:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..

a második babámnál 36 hetes 6naposan hajnalban éreztem mintha csordogálna valami.. azt hittem vizelet mert úgy fekszik az amúgy is 36 hetesen 3400grammnak mért óriási babukám.

aztán húztam a csíkot kifelé, de amikor ültem nem folyt..felmostam magam után és ezt még megtettem egész délelőtt jópárszor.. estére fájásaim lettek...18 órától félórásak, aztán este 10-kor bementünk.. éjjel negyed egykor született meg Benedek.

szóval ezzel csak azt akartam írni, hogy ha ez magzatvíz volt akkor az ha szivárog is, bizony csak fogy .. és mivel a magzatvíz fogyóban lesz- téraránytalanság lesz odabent ami megindíthatja a szülést.. szóval szerintem csak egy nagyobb bébimozdulatot volt és bővebb hüvelyi folyás..vagy elcseppent egy kis vizelet...ilyenkor van az is.. legalábbis remélem a terhességi korodból.. bírd még ki 5 hétig!!

további kellemes babavárakozást!

2009. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem féltél hogy valami baja lesza babának hogy egész nap otthon voltál és csak este mentél be a korházba? Gratulálok a babához,és köszönöm a választ! :)
2009. jún. 29. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy vettem észre hogy szivárog a magzatvíz, hogy különböző mozdulatoknál (pl mikor leültem vagy felálltam) lett egy pici folt a bugyimon. Olyan volt mintha egy picit bepisiltem volna. :)

Nem voltam biztos benne hogy az (fájásaim abszolút nem voltak), de biztos ami biztos bementünk a kórházba. Mentővel jutottunk csak be, mert akkora hó volt. Se a mentős se a szülésznő nem hitte el hogy a magzatvíz szivárog, majd egyszercsak a vizsgálóban elfolyt. 6 óra múlva már a kezemben tarthattam a picimet! :)

A lényeg hogy ha elkezd szivárogni, akkor be kell menni a kórházba, mivel ilyenkor elég nagy az esély a fertőzésre. Én úgy tudom hogy 12 órán belül meg kell indulni a szülésnek, ha nem megy magától akkor pedig megindítják.

Remélem azért mégsem a magzatvíz lesz, mert tényleg jó lenne ha még legalább 4-5 hétig a pocidban maradna a bébi.

Vigyázz magadra és majd írj hogy mi a helyzet!

2009. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomnál kicsi magzatvíz jött reggel 8kor majd felhívtam az orvosomat aki azt mondta,hogy magzatvíz csorgással nem lehet otthon lenni mert ha 6 órán belül nincs meg a baba akkor antibiotikumot adnak kaptam is mert este 10-re lett meg a lányom,második lányomnál is csordogálni kezdett de mire beértünk a kórházba már tiszta víz voltam pedig betétet is raktam.Hívd fel a dokidat vagy irány a kórház inkább nézzenek meg mert ezzel nem jó viccelni.
2009. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok..


Nem tudtam hogy a magzatvíz csordogál:)

de pihentem és mivel fájásaim sem voltak nem mentem dokihoz, de felhívtam a védőnőmet és egy szülésznőt.A kórházban azt mondták 36 hetes 6 napos, de tudtam hogy 37 hetes 6 napos a bab.. szóval a születésnek már ideje volt.. és éjfélkor be is töltötte a 38. hetet.. 15 perccel később megszületett:)


na meg az utsó uh-n mondták hogy szép érett baba lesz. először koraszülöttnek mondták az ő számításaik szerint.. na de 3600 grammos 55 centis koraszülött babám lett!!!!!!!


figyelj magadra továbbra is! bármit érzel tapasztalsz hívd fel a dokidat!

2009. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!