Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 26 hetes kismamik...

Hogy vagytok 26 hetes kismamik? Volt már valaki 4D uh?

Figyelt kérdés
Én szept.2ra vagyok kiírva,második baba lesz van már egy 26 hós kisfiam pocaklakó is az lesz.Nektek milyen nemű baby lesz?

2012. máj. 28. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
még csak 24 hetes vok, de már voltunk és nagyon látványos volt. 21 hetesen voltunk.
2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én szept 9-re vagyok kiírva,jövő héten megyünk 4D-re,már nagyon várom :D Elvileg kislányom lesz,de majd cak a 4D-nek hiszek(hiszem ha látom),mert nem volt túl meggyőző a doki a 20 hetesen...
2012. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Én 25 hetes vagyok/leszek, szeptember 9-re vagyok kiírva és kisfiú van a pociban. A "nagy" lányom 27 hónapos... És a fáradságot leszámítva nagyon jól vagyok... A kisasszony megfuttatott az állatkertben. :)
2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is 24 hetes vagyok, szeptember 18-ra vagyok kiírva. Nálunk is második baba lesz, van már egy 15 hónapos kicsi hercegnőnk és most kisfiút várunk. Nagyon várjuk már Őt!

Én is jól vagyok, bár a hasam egyre nagyobb és nagyobb, lányommal is hatalmas hasam lett a végére, szerintem most sem lesz kisebb... Kínoz esténként a gyomorsav, meg ha sokat mászkálok fáj a derekam, de egyelőre ennyi.

2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lemaradt: mi pánteken voltunk 4D és tündéri arocskája van :D, amit 40 percen keresztül takart 2 kézzel, csak az utolsó 10 percben mutatta meg :D
2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

A lényegre nem válaszoltam, mi 19 hetesen voltunk 4D-n, meg a magándokim minden hónapban a kötelező vizsgálatkor megmutatja 4D-ben is a Manót és ad is mindig 1 képet, úgyhogy szerintem mi már kifejezett babamozira nem megyünk, mert így is van lehetőségem minden hónapban látni 4D-ben:)

2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mármint 4-es válaszoló vagyok, nem az utolsó:)
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én aug.30.-ra vagyok kiírva első babánk lesz. Már 17. héten kiderült hogy kisfiú, azóta csak megerősítette :) Pont 25 hetesen voltam 4D elég jó képek készültek bár elég szégyellős a drágám, a kis arcát nagyon takargatta.

Könnyű szülést kívánok mindenkinek :)

2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szept. 1-jére vagyok kiírva. Múlt hét csütörtökön voltunk 4D. Minden rendben a kisfiammal, szépen növekszik, talán még nagyon is. 27 hetesnek felel meg, azt mondták, hogyha ilyen ütemben fejlődik, akár aug. 23-án is szülhetek (de a legjobb az lesz, ha már aug. 15-re össze lesz készítve a kórházi csomag). Nekem első babám lesz, és már nagyon várjuk az érkezését.

Velem is minden rendben szerencsére, igaz sokat fáj a hátam, mivel 9 órát ülök a munkahelyen. A pocim is szép nagy, kérdezik is, hogy ikrek-e, akkora.

Sok boldogságot és jó egészséget mindenkinek!

2012. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi pénteken megyünk 4D-re, már nagyon várjuk, eddig szégyenlős volt és nem mutatta meg, hogy fiú-e vagy lány, nagyon bízunk benne, hogy most ez kiderül:) Viszket már a tenyerem és kezdenék vásárolgatni.
2012. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!