Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy érdekes "összefüggés?...

Egy érdekes "összefüggés? Tapasztalt valaki hasonlót? (Kicsit kényes kérdés. )

Figyelt kérdés

Terhességem alatt alapvetően nincsenek székelési panaszaim. Egyszer-egyszer előfordul, hogy 1-2 nap kimarad, de ilyen terhesség előtt is volt. Viszont azt tapasztaltam, hogy 2 kimaradt nap után az első produktumnál minimális véres váladék jön a hüvelyemből. Doki tud róla, babával szerencsére minden rendben. Van egy méhszájsebem, lehet, hogy ilyenkor az kezd el vérezni, vagy "csak" megpattan ér, a pontos okot nem tudjuk. Más is tapasztalt ilyet, vagy csak én vagyok ilyen "csodabogár"? Ha igen, meddig tartott, hány hetes korotokig?

Köszönöm a válaszokat és bocs, hogy kicsit hosszú lett!



2012. máj. 29. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem sima pukizástól pattant el az ér. 13 hétig volt, majd az utolsó hetekben jött vissza.


De mikor pukiznom kellett, már tudtam hogy lesz egy enyhe vérzés, vagy barnázás. èn is ezerszer voltam dokinál, de érzékeny méhszáj...

2012. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húú, a Te eseted sem semmi. Megnyugodtam, hogy nem csak az én szervezetem tud különös dolgokat produkálni. :)
2012. máj. 29. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


nekem ennél fufangosabb dolgaim is voltak a terhesség idején.


Második trimeszterben az üléstöl elkezdtem görcsölni, de annyira hogy kb félóra ülés után már teljes görcsben voltam. Aztán az utolsó trimeszterben meg egy nagyon ritka terhességi kiütésem lett, ami elborította a testemet és viszketett nagyon. Annyira hogy véresre vakartam az egész testemet, és csak a szülés után 6 héttel (mikor a hormonok eltüntek) tönt el.


Most másodikat várom, most ilyenek nem voltak, de hogy megint legyen valami ritka rossz dolog, most egy nagyon ritka anti testet termel a szervezetem, ami ha növekszik veszélyes lehet a babára.


Szóval minden ami ritka nálam elöjön.

2012. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te szegény!!! Remélem azért minden renben lesz Veletek!!! Mondjuk nekem sem volt "sima" az első terhességem sem. Akkor az elején folyamatosan barnáztam, pedig méhszájsebem sem volt. Majd amikor azt hittem már minden ok, félidő után, újra előjött. Szóval volt min parázni akkor is. :)Még szerencse, hogy nem vagyok az a tipikus paramami. Nem tudom, akkor hogyan viseltem volna és hogyan viselném most is a furcsaságokat. :)

További jó babavárást Neked!!!

2012. máj. 29. 17:46
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Engem 29 hetesen fektettek be emiatt, végül is azt mondta a dokim, hogy lehet egy visszér a hüvelyben, ami ilyenkor vérezhet. Teszem hozzá nagyon durva székrekedésem volt, azóta szedek Duphalacot és minden rendben van.

2012. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!