Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 10 hetes terhesen...

Normális, ha 10 hetes terhesen 3 kilót híztam már?

Figyelt kérdés
2007. aug. 14. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Még elfogadott, havi 1 kg megengedett.
2007. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez igazából "nem normális",de baj az nincs,csak figyelj oda az étkezésedre,mert a baba születése után nagyon nehezen fogod leadni a felesleget.Ne egyél kettő helyett,félidő után ugyis jobban hízik az ember aztán keserves leadni.
2007. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én 32 hetes vagyok és 3,5kg-ot híztam eddig.Pedig nem vagyok vékony testalkatú.Ha amúgy sem voltál vékony vigyázz a súlygyarapodásra mert egyéb bajaid is lehetnek pl vizesedés,hátfájás,cukorbetegség magas vérnyomás stb...Ja és nagyon nehéz lesz majd leadnod.Nem kell kettő helyett enned, figyelj oda h csak értékes dolgokat egyél!

2007. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 79 kg-mal kezdtem a terhességet és 89 kg voltam a végére. Szülés után 10 kg-mal voltam kevesebb. Szerintem mindenkinél más és más. Az orvosod úgy is szól, ha vmi van. Vigyázz a végén híznak a nők a legjobban. Nagyon sok egészséget kívánok nektek. Sok örömöd lesz a manókában:) Az én királylányom most 4 hónapos.
2007. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy, akkor nem olyan veszélyes, de egyél inkább zöldséget, gyümölcsöt, ha éhes vagy!
2007. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok, és majdnem 5 kg-ot híztam már, és nem bírnám ki, hogy csak zöldséget és gyümölcsöt egyek, mert az olyan, mintha olaj lenne a tűzre. Még éhesebb leszek tőle. Igenis nekem kell a sok, kalóriadús kaja. Aztán lehet, hogy 100 kg-os leszek a végén, de egyébként nagyon vékony testalkatúként kezdtem.
2007. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!