Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken elveszítettem a...

Pénteken elveszítettem a babám, nem kellett művi beavatkozás, már nem vérzek, de görcsöl a hasam mint menzesznél, lehet jővőhéten megjön a bajom? Hisz ha nem lettem volna terhes akkor jönne meg.

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

kétlem hogy menszi lesz.

ha rosszul érzed magad inkább menj vissza a dokihoz, bár lehet hogy ez természetes dolog hiszen próbál regenerálódni a szervezeted..

nagyon sajnálom a babát, ne aggódj hamarosan jön a másik !!

2012. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.még azért nem sikerült rendbeszednem magam lelkileg tegnap délután is láttam egy kicsit a tvben és elkezdtem sírni.
2012. máj. 31. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

egyébként a kérdésed alapján azt gondolom pár hetes terhességről lehetett szó, hiszen nem kellett művi beavatkozás ugye?.

ne agyalj ezen, 3 hónap a regenerálódás és ha készen vagytok egy újabb babára senki és semmi nem róhatja fel neked.


tessék pihengetni, szedni vitamint,és elmenni apukával kikapcsolódni

és hamarosan kopogtat majd a gólya.

2012. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!