Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ciki vagy nálatok is...

Nagyon ciki vagy nálatok is előfordul néha?

Figyelt kérdés

Ez a 3. napja, hogy ki kéne takarítanom itthon de egyszerűen nem megy...11 hetes vagyok, van egy 1,5 éves fiam és e miatt a hülye frontos idő miatt már a 3.napja fáj a fejem jóformán éjjel nappal.Az első nap bevettem gyógyszert,de mivel nem akarom minden nap magam gyógyszerezni így inkább csak a legfontosabbakat csináltam(főzés, mosás,mosogatás,stb)amúgy nagy kosz nincs,mert nagyjából majdnem minden nap porszívózok mikor feljövünk a játszótérről,meg amúgy tisztaság van itthon, csak a felmosás meg alaposabb takarítás nem jött össze,mert akkor tuti úgy benyilallt volna a fejem, hogy gyógyszert kellett volna bevegyek.Így most elvagyok...

nálatok is vannak ilyen napok??


2012. jún. 1. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne rágódj!!

Nekem is vannak olyan napjaim, hogy csak feküdnék egész nap!!!

Nem kell ezt túldramatizálni!!

Majd megcsinálod holnap!! Megvár! :)

Inkább pihenj, ha fáj a fejed, a gyógyszer tényleg nem jó!!

28hkm

2012. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,vannak!!Nálam is előfordul néha-néha..Olyankor én is csak a fontosabbakat csinálom! 21 hkm
2012. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Persze,nekem is vannak olyan napjaim,hogy csakis a legfontosabbat vagyok hajlandó megcsinálni,így is estére hulla vagyok,mire Apa hazaér.Egésznap mászok,cipelem a gyerekem 10 hónapos),én meg 11 hetes vagyok.Ha tudom,hogy jönnek hozzánk akkor persze kitakarítok,még akkor is ha semmi kedvem,erőm hozzá,de ha tudom,hogy senki nem jön hozzánk,a gyerek úgyis egésznap kipakol,van nekem takarítani valóm utánna :D
2012. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak. Ezzel a frontos idővel én is így vagyok, 3 napja szét akar szakadni a fejem. Ráadásul én dolgozok még, és a rohangálás a kórházban sem a legjobb neki :D Sokszor ha hazamegyek, csak bezuhanok az ágyba, a párom pedig meg van ijedve minden alkalommal, hogy az ő kicsikéjével van a baj :D Ez egyátalán nem ciki. AMúgy is kavarognak benned a hormonok és még ott a front és egy másik poronty, így nem lehet könnyű. Ne szégyeld, ha elfáradtál. Kérd meg anyukád/anyósod/barátnőd, hogy segítsen, ha nem megy, akkor hagyd. NEm kell mindennap porszizni, ráér heti 1x, amikor épp van energiád.

Boldog babázást és babavárást!

15hetes km.

2012. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mond!Nekem 16 hónapos a lányom, és én 14 hetes terhes vagyok.Ez az idő padlóra küld!!!Csak azt csinálom ami a legfontosabb.Összepakolok a kiscsajom után, elmosogatok, megfőzök, meg esetleg berakok egy ruhát.Tegnap már alig lehetett bemenni a fürdőbe, mert tele volt mosatlannal!! :( Ezért muszáj voltam..Nagy takarítás nálunk mindig 7végén van, és akkor apa is segít, hála az égnek..de mondjuk ő is csak akkor ha nem dolgozik szombaton.Ez van.Túl kell élni.
2012. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én például tegnap el sem mosogattam;)

Már megjött az eső,jobban vagyok,ami tegnap kimaradt csináltam/csinálom ma.Nem bosszankodok rajta,mert helyettem annyira senki se végzi el amit kell.

2012. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm,megnyugodtam:)

Igen, férjem nekem is segít majd most hétvégén:)

Meg kisfiam most olyan korszakban van, hogy mindennek a földön kell lennie....mindent de mindent lerámol akárhonnan 1 perc alatt, így mikor megfőztem még vagy fél óra mire rendbe vágom a lakást, hogy közlekedni lehessen:)

Remélem én is ma már jobb lesz, hogy itt az eső...

köszi még egyszer:)

2012. jún. 1. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:
A terhesség első trimeszterében teljesen normális a fejfájás, el fog múlni később.
2012. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én pont ma vagyok igy, szét szakad a fejem, gyengének érzemmagam egész nap csak feküdtem csak a mosogatást tudtam megcsinálni

11hkm

2012. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!