Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tejmirigyek csak terhesség...

A tejmirigyek csak terhesség esetén tapinthatóak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem.
2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen és szoptatás alatt is, mert ilyenkor meg vannak telve tejjel, amúgy nem hiszem hogy ki lehetne tapintani.
2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én sem terhesség, sem szoptatás alatt nem tudtam kitapintani.
2012. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha találtál valamit a melledben, akkor azonnal fordulj orvoshoz. Annál jobbak az esélyeid, mielőbb mész!
2012. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Én 2 évig szoptattam és én kitudtam tapintani már terhesség végén, de főleg akkor amikor tele voltak.
2012. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg én mást érzek. A mellbimbóudvarom körül körbe kicsit keményebb "valamit".
2012. jún. 2. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem tejmirigy!
2012. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy csak önvizsgálattal próbálkoztam, mert küldött a ciklus.hu, hogy eljött az idő... :D De én még soha nem csináltam ilyet, de mondom kipróbálom. :)
2012. jún. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!