Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez szerintetek?

Mara Acoma kérdése:

Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Annyi de annyi anyukajelöltet olvasok itt, közöttük én is, akik nem tudnak teherbe esni és már minden létező módszert kipróbáltak.

És mit látni mellette??? Nem is tudom hány kiírást láttam, hogy elvetessem-ne tegyem stb. De szép is lenne, ha valahogy össze lehetne hozni az emberek. Neked nem kell? Add ide!!!

Elfacsarodik a szívem. A mai nap is azon ment itt a vita, hogy egy ikrekkel terhes nő el akarja vetetni a gyerekét, mert nem kell neki és várja a hozzászólásokat.

Én meg csak ülök, olvasom és bőgni tudnék ilyenkor....



2012. jún. 4. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet :( Nagyon rossz lehet minden hónapban várni a babára aki csak nem akar jönni. Semmiképpen nem igazságos, de hát az élet nem az. Annyi de annyi igazságtalanság van, hogy ha elkezd belegondolni az ember akkor beleőrül. Így én azt tanácsolnám, hogy lehetőleg próbálj meg ne gondolkodni ilyeneken, ha ilyen témájú kérdéseket/topikokat találsz akkor ne nyisd meg, ne bosszants magad ezzel.

Nem lehet semmit sem tenni és bevallom én azokat sem vetem meg akik elvetetik a babájukat (ha csak nem ezt használja védekezésnek...de akkor meg jobb, hogy ilyen ember nem vállal gyereket) ez egy felelősségteljes döntés lehet ami egy életre nyomot hagy az emberben (gondolom).


Mióta próbálkoztok? Volt már valami vizsgálat? Remélem minél hamarabb babátok lesz!

2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szomorú,de ez az ő döntésük!

Sajnos ők felelőtlenül cselekedtek,hogy nem védekeztek!

Sajnálom, hogy neked még nem jött össze!

De ne add fel!

2012. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok. A héten lesz meg a hormonvizsgálatok eredménye és kiderül, ott van e a bibi. Már másfél éve várjuk a babócát:(
2012. jún. 4. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nemsokára teljesül a vágyad!:-)
2012. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazat adok neked!

Hány éves vagy? Mindennek ára van, aki 30 felett akar szülni az egzisztencia miatt, annak számolnia kell azzal, hogy sokára fog teherbe esni...

2012. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
33 éves, de nagyon nem értem, hogy jön ide az egzisztencia..... Van 2 nagy gyerekem, de a párommal szeretnénk egy közöset.
2012. jún. 4. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek a saját döntése, ha én olyan helyzetben lettem volna, hogy nem tudnám vállalni én is elvetetném. Mert egy gyereket nem csak szeretni kell, anyagilag elég megterhelő és bizony sokak nem engedhetik meg maguknak. Teszem hozzá: SAJNOS!!Nagyon sokan vannak, akik fogamzásgátló módszer mellett esnek teherbe, nem kell rögtön lehurrogni őket, hogy felelőtlenek!

Nekünk 3 és fél év után jött össze, orvosi beavatkozás nélkül, természetes úton. 7 évig szedtem fogamzásgátlót, úgy látszik ennyi idő kellett a szervezetemnek, hogy felkészüljön egy babára.

2012. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ikrekkeel terhes nö kerdeset belinkeled??
2012. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom linkelni, már kivettem a figyelőből.
2012. jún. 5. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!