Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor fordult be fejvégű...

Kinek mikor fordult be fejvégűbe a baba?

Figyelt kérdés
A lányom már 24. héttől úgy volt, a fiam 28 hetesen még medence végű volt, 2 hét múlva megyek, remélem, már megfordult. Bár azt gondolom éreznem kellett volna.

2012. jún. 7. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:

A 31. hetes UH-n már befordult, de előtte nem tudom, hogy helyezkedett, lehet, hogy már korábban is úgy volt.

Bár mintha éreztem volna, mikor befordult, dúrván mozgolódott egyik éjjel és nagyon fájt is, mondtam is a férjemnek, hogy bukfencezik bent a drága. Ez a 30. héten volt.

2012. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első babáma 27. héten, most a másodikkal vagyok 28 hetes kismama, 19. heti uh óta fejvégű,legalábbis az összes uh-leletre ez van írva(19., 25, 27,)
2012. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

28. héten fordult be, aztóta meg néha próbált visszafordulni, de szerencsére még a helyes irányban van.

Üdv: 33+5 hkm

2012. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37. hét után. doki szerint azért tudott mert több volt a magzatvízem.
2012. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24. héten.
2012. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 gyerkőcöm mindig is fejvégű volt,minden uh-án,a negyedik a 33. hétig mindig máshogy volt,mindenféle fekvést kipróbált,sokszor volt harántos és faros is de végül a 33. héten fejvégű lett és már úgy is maradt.
2012. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétben járok, első baba, de sajnos még nem fordult meg... Medencevégű volt 1 hete az UH-on. Gondolom éreznem kellett volna, ha befordul. Azért még reménykedem, de nem tudom mennyi esély van rá, hogy még meggondolja magát.
2012. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 28 hetesen már fejvégű volt, a 32. hetesen is! Azóta sajnos nem voltam, majd 2 hét múlva megyek a 38 hetesre, remélem nem fordult meg!
2012. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!