Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerű fájdalom 25...

Mensi szerű fájdalom 25 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Éjszaka kb egy fél órán keresztül fájt a hasam, mintha meg akarna jönni. A karjaim és lábaim is fájtak (ha megjön, mindig fájnak). A derekam és csípőm is fájdogált, de az nem folyamatosan. A baba nagyon nyugtalan volt, folyamatosan mozgott és forgolódott. Én meg azt sem tudtam, hogy feküdjek. A fájdalom nem hullámokban jött, inkább folyamatos volt. Aztán enyhült és elaludtam. Reggel még picit fura érzés volt, de már nem érzek ilyesmit. Mi lehetett ez?

2012. jún. 8. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy jósló fájás (nem tudom milyen lehet nekem nem volt) De (bár nem érzem magam túlontúl parás típusnak) ha ilyet éreznék akkor biztosan felkeresném (más nem telefonon) a nőgyógyászom, hogy nyugtasson meg. Mert lehet, hogy semmi, de az is lehet, hogy koraszülés veszélye áll fent akkor meg jobb, ha idejében kiderül.

Szóval az én véleményem az, hogy irány a doki.

2012. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A babád már nagyobb, és jobban ingeri mozgásával a méhfalat, ez pedig mensi szerű fájdalmakat okozhat.

Alapesetben ez teljesen normális kategória lehet.

Ha viszont úgy érzed fáj, nagyon zavar, akkor persze nem árt, ha dokinak megmutatod magad.

2012. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából múlt héten voltam dokinál, és zárt volt a méhszáj stb, azt mondta minden rendben. nem hiszem, hogy ilyen hamar történne bármi, bár a fene tudja. ha lesz még egy ilyen, elmegyek dokihoz
2012. jún. 8. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

hát sajnos velem megtörtént, hogy 24. héten zárt volt a méhszáj, 25-en meg már nagyon nem volt az sajnos...

De nem akarlak megijeszteni, nekem barnás folyásom is volt, és hullámokban jelentkező apró görcsök, ezek jelezték, hogy nyílik a méhszáj.

Éjjel, fekve amúgy könnyebb megérezni minden kis apró dolgot, lehet, hogy napközben fel sem tűnt volna. Esetleg a védőnőt is megkérdezheted, ha nem akarod az orvost zaklatni.

2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!