Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre bevált módszer?...

Aranyérre bevált módszer? Detralex tbl. Használt valaki hatásosan? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Már próbáltam a mastu-t, reparon-t, a dokim mondta, hogy ez a tabletta még szokott segíteni, de mivel már nagy a pocim, a hasűri nyomás folyamatosan fenntartja az aranyeres állapotot. Én mégis szeretném valamivel csökkenteni, hiszen már most is eléggé zavaró, mi lesz még szülésnél? Hatásos módszert kérek:D Köszi:)
2009. júl. 3. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden WC-után kamillával öblítem le.Az esti fücsinél pedig alaposan beáztatom kamillás vízbe. Sperti krémet használok ( sárga-kék tubusos) a gyógyszertárban lehet kapni. Nekem nagyon bevált:)

Minden jót Nektek!

2009. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan a terhesség alatt nem volt,de a szüléstől kijött.7 darab,"aranyos" kis dudor.Azt hittem a gátmetszésem van bedagadva...

A lényeg: a DOXIPROCT OM kenőcsöt használtam,és szerintem nagyon hamar (1 hét) el mulasztotta.4,5 hónapja szültem,azóta sajna előjött már kétszer,de bekentem,és másnapra mindig elmúlt.

Hát,szülésnél majd arra figyelj,hogy akkor nyomj amikor jön a fájás,én 2 szer előbb kezdtem el nyomni...meg lett az eredménye.

Ha tudsz pihenj sokat,pár hét még hátra van.

Könnyű szülést!

2009. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az utolsó hetekben jött ki az aranyerem, mivel a baba beilleszkedett és elnyomott mindent. Borzasztó volt. Próbáltam több kúpot, krémet, egyik sem hozott átütő sikert, végül a detralexet kezdtem el szedni és három nap után szinte teljesen megszűnt a fájdalom. Vissza nem húzódott teljesen, csak szülés után, de legalább már nem fájt.
2009. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEkem a Hemorid kenőcs segített homeopátiás bogyókkal kombinálva. NAgyon durva külső aranyér volt, 4-5 nap alatt múlt el.
2009. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a Hemorid azért is jó, mert hűsít és megszünteti a viszketést, fájdalmat, azonnal.
2009. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jókat írtatok.:D
2009. júl. 3. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő és Reparon kúp estére. Mindkettőt wc-zés és tisztálkodás után. Én még vízzel ki is mosom előtte, hogy nem maradjon széklen a végbélben. Egyél sok szőlőt és szilvát és teát mézzel vagy csapvizet igyál.
2009. szept. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért a csapvíz?
2013. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 3 som nagyságú(papíron ez van) belső aranyerem van ami viza vissza jön.Kúp krém általában 1-2-3nap alatt meggyógyít.Most úgy döntöttem h szájon keresztül gyógyítom magam a Detralex nevű gyógyszerrel.SEMMI NEM ÉR SEMMIT!!!!!EGY KALAP KAKI AZ EGÉSZ GYÓGYSZER ÉS ÁRBAN DUPLÁJA A KÚP+KRÉM KOMBÓNAK.EGY HETE SZEDEM KETTESÉVEL SEMMI JAVULÁS
2014. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a Detralex aranyeres "krízisnél" napi 6 tabletta!
2015. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!