Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hiába simogatom a pocimat a...

Hiába simogatom a pocimat a baba nem akar úgy mozogni hogy érezzem. Ti mit csinaltatok hogy Érezzétek? 17 hetes kismama

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor még korai lenne érezni?ti mikor Éreztetek először? Első baba

2012. jún. 9. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon korai! Majd 2-3 hét múlva! Háton fekve könnyebben érzed majd!

36 hkm

2012. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 18 hetesen éreztem,mintha apró buborékok lettek volna,vagy ilyesmi,s ezt éreztem már korábban is,mire rájöttem,hogy a babánkat érzem:)))hihetetlenül jó:)
2012. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még korai,én csak annyit éreztem mintha megcsiklandozták volna a hasamat.(16-17 hetes voltam)A későbbiekben viszont elég aktív lett a babóca és kb.25. héttől erőteljes tornázott bennem,és amikor a párom odatette a kezét már ő is érezte.Az utolsó hetekben pedig már olyan mozdulatokat csinált amitől a hasam hol kihegyesedett,hol ellaposodott,sét volt olyan is hogy csak az egyik oldalamra húzódott,a másikfelem ilyenkor teljesen belaposodott!Szóval türelem,várnak még rád szép pillanatok.:D
2012. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először.nekem is első baba.nekem izomrángáshoz hasonló érzés.de ahogy érzed tudni fogod hogy ez már a baba volt.
2012. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először, hogy megmozdult. Beleremegett az egész pocakom. :D 18 hetes vagyok most és esténként háton fekve nyújtott lábakkal már a kezemmel is érzem picit. Bár apa még nem érzi mert nem tudja mire kell figyelni hirtelen. :)
2012. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még korai. Én vékony vagyok, hátsó fali méhlepényem volt, mégis csak a 20. hét körül éreztem először a babát. Aztán eltelt pár hét és már azt kívántam bár ne mozogna annyit!:)
2012. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magam is meglepődtem, de én 22-én éreztem először olyat mintha csikizna, kaparászna. Nem voltam egyáltalán biztos benne, hogy a babánk az, mert első baba. Viszont ez ismétlődött 23-án és 24-én is. Csak tegnap nem, és egyenlőre még ma. Szóval 100%-ra még nem tudom, de szerintem ő lehetett.

hamarosan 15 hkm

2012. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!