Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes Kismamik! Titeket is...

26 hetes Kismamik! Titeket is megvisel ez az időjárás?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy az időjárástól vagy a terhességtől vannak iszonyú hőhullámaim azt nem tudom,de folyton szakad rólam a víz és melegem van+ fáradékonyabbnak érzem magam és már némi járkálás után fája a lábam és a derekam is. Van egy 16 hós lánykám, eddig nagyon jól bírtam a strapát, játszótér, ide-oda rohangálás, de most már fél óra mászkálás után elfáradok. És hol van még a vége!:)
2012. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam elég cefetül. Egész nap, főleg este húzódott nagyon a hasam, mintha a méhszájamat nyomta volna a baba, de még éjjel is rossz volt. Sehogy sem esett jól a fekvés, ár egészen megijedtem. De mára sokkal jobb

És neked mik a panaszaid?

2012. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Konkrét panasz az nincs, csak estére úgy leeresztek, mint a lufi! Nem győzök sóhajtozni a fáradtságtól.

Gondolom hogy az időjárás lehet az ok, mert amúgy egy extra pörgős anyuka vagyok, egy 3,5 évessel az oldalamon.

2012. jún. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!