Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D-s ultrahangot...

Mikor érdemes 4D-s ultrahangot csináltatni?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, ő lesz az első babám:)
2007. aug. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából bármikor lehet, de a 30. hét felé érdemes, mert akkor már kezd kis husos lenni.:) Jó egészséget kívánok nektek.
2007. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom ha korán meg akarod tudni hogy fiú vagy lány akkor mindegy hogy mikor mész.Én pl 20 hetesen voltam de akkor még nem olyan fejlett a 4D -s felvétel csak késöbb izgi amikor már husisabb meg formásabb.Ez kb a 28.-30.hét után van.

2007. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a védőnőtől kérdeztem, szerinte a 20. hét körül, mert akkor még tetőtől talpig látszik a képen; és érdemes egyet a 36. hét táján az arcáról.

2007. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi csináltunk a 21.héten,aránylag jó lett. most is csináltunk,a 31.héten,de a kis piszok elfordult. kiszámíthatatlan,hogy mikor lesz élvezhető a kép.
2008. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!