Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes leszek holnap és...

12 hetes leszek holnap és eddig nem tudtam letenni a cigit. Nagyon szeretném, ha sikerülne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kritikákat kérek, én is tudom hogy nem tesz jót, hanem jótanácsot, amivel sikerül letennem.
2008. ápr. 28. 09:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs jó tanács, szerintem, egyszerűen a baba miatt le kell tenni. én is bagózok, mi most próbálkozunk összehozni, ha kiderül, hogy lesz, nekem is le kell állnom, és tudom, hogy nehéz lesz, sajna ez gáz.
2008. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
gondolj mindig a benned fejlődő pici kis babykédre!Neked sem jó,neki meg akkor pláne nem!Anyukám is cigizett de mikor megtudta h babát várok azonnal letette,nem mondom h könnyű volt neki de megcsinálta!Kitartás,szoritok neked!Tudom sikerülni fog,mert érzem a szavaidből h nagyon szereted a kis pocaklakódat!Boldog babavárást!21 hetes kismami:)
2008. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A babád érdekében tedd le. Ő legyen a fontosabb.Erőt fog adni neked.

Én 8 éve tettem le a cigit,egyik napról a másikra. Előtte próbáltam,hogy na most kevesebbet szívok. Annak nincs értelme. Az első 1 hónap volt rossz.Az előttem válaszolótól kérdezném,hogy miért nem most próbálod meg letenni?

29 hetes kismama

2008. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az első válaszolótól kérdezném.:)
2008. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
En is dohanyoztam de mikor meg nem tudtam hogy babat varok akkor mar fura volt hogy nem esett jol...mindig kevesebbet szivtam es a vegen semmit..fura nalad nincs ilyen baj..11 hetes vagyok.Nem tudom mennyire valik be de olyant mar hallottam hogy ha tejport keversz a dohany kozi,tehat a cigibe,es azt szivod...annyira rosszul fog esni hogy tobbett soha nem tudsz cigizni.de lehet hogy ez durva..hanyingered nagyon lessz...De tenyleg a gyerekre kell gondolj...miatta tedd le,a parom gyereke,ezelotti kapcsolatabol aszmas lett mert az exe cigizett...remelem eleg eros indok hogy le tedd...sok sikert!
2008. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én az első válaszoló vagyok: hát mert nekem is nehéz, de le kelle tennem mert később rosszabb lesz, tudom.
2008. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm ugy tette le,hogy potolta mással,tictac-kal,rágóval,nyalokával.Lehet jo lehet nem.Sok sikert!!!!
2008. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is dohányoztam, és nem is keveset szívtam. Napi egy doboz észrevétlenül elfogyott egy nap.

Mikor megtudtam, hogy babát várok furdalni kezdett a lelkiismeret. Mindezek ellenére igaz, hogy már csak napi 2-3 szállal, de halogattam a letételét, hogy majd ultrahang után, majd doki után stb.

Elkezdődtek a rosszullétek, mindentől rosszul voltam (a szagától pláne, de ezt magamon nem éreztem) és rájöttem, hogy itt a soha vissza nem térő alkalom, hogy megszabaduljak tőle. Ugyanis SOHA NEM BOCSÁTANÁM MEG MAGAMNAK, HA EMIATT BÁRMI BAJA LENNE A BABÁMNAK!!!!

Másik pedig, hogy soha nem lennék képes a párom szemébe nézni, hogy ártok a közös babánknak.

SIKERÜLT!

Remélem segített a történetem.

Neked kell eldönteni, hogy mennyire fontos számodra a babód. Ha nagyon fontos ez egy jó cél, ami erőt ad arra, hogy megszabadulj ettől a káros szenvedélytől.

2008. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam terhességem előtt (8 hetes vagyok). Azóta letettem, hányingerem volt a gondolatától is. Ha szerencséd van, akkor nálad is bekövetkezik. És ami még segített az a málnás töltetelen cukorka. 100 ft körül van. Ezt szopogattam, ha megkívántam a cigit.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

vegyél a kezedbe egy fehér színű papírzsebkendőt.

szívj bele a cigibe / ne tüdőzd le!!! / szorítsd a szád elé a nyitott zsepit és fújj bele.meglátod milyen szép látvány, ezt mind a babád kapja :(

sok sikert a leszokáshoz.

2008. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!