Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szokták megvenni a baba...

Mikor szokták megvenni a baba dolgokat, hanyadik hónapnál lehet elkezdeni a vásárlást?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok!
2007. aug. 15. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen már akár most is de van aki ilyenkor babonából még nem vesz.Én se vettem.Elég elkezdeni 28-30 hetesen.Persze előfordul hogy meglátsz pár otthagyhatatlan darabot azt azért megveheted pár hét múlva!Sok sikert!
2007. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindíg vagyél valami apróságot. Egy rugdalódzót, csörgőt, tipegőt.....stb.Így ne vásárolsz egyszerre sokat (gondolva a babonára), de az sem történik meg, hogy csak fájdítod a szíved a kis szépségek után!!!
2007. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ,megvárni a 16. heti vizsgálatokat. Én is így csináltam. Tudom ilyenkor már az ember lázban ég mit és hogyan csináljon. De nyugi lesz még időd. Ráadásul érdemes apránként az akciós holmikat kivárni. Nagyon sok boldogságot kívánok a babádhoz.:)
2007. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőmtől sok dolgot kaptam a terhesség elején Kiságyat, babakocsit, etetőszéket és persze sok ruhát.

Összepakoltam és leköltöztettem mindent a pincébe.

Akkor kezdtem el venni egy-két dolgot, mikor kiderült a gyermek neme. Ezeket is elpakoltam és vártam arra az időre amikor már biztonsággal akár meg is születhetne.

Ez tényleg babona, de sokan így gondolják. A kiírt napon

mentünk a kórházba, másnap megszületett gyönyörűen és egészségesen. Nem vagy elkésve semmivel!

Gratulálok a babához!

2007. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy baba nem azért marad meg mert nem veszel semmit csak később.És ha valami baj lenne később az nem azért van mert vettél egy-két rugit.Ami nagyon meg tetszik azt én megveszem már most, pedig én is csak 8 hetes vagyok.Egy kismamának ilyenkor az a dolga, hogy jól érezze magát és ha te ettől jobban érzed magad hát nosza..
2007. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!