Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi Szülészeti Klinika 12....

Pécsi Szülészeti Klinika 12. heti UH-ról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Hasi vagy hüvelyi? Lehet képet kérni, vagy felvételt? Hogyan viszonyulnak az orvosok a kérdésekhez? Várakozási idő? (Utána kell Genetikai tanácsadásra is mennem, és kicsit félek, hogy hosszúra nyúlik ebben a melegben)

Van a váró környékén lehetőség venni enni-inni, vagy inkább készüljek hosszútávra?


2012. jún. 17. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Hasi uh-t csinálnak, nekem hüvelyi egyszer sem volt a klinikán.

2. Képet lehet kérni, de az elején kell szólni, 1000 Ft.

3. A vizsgálat után válaszolnak, de közben nem szeretik, ha kérdezgetik őket, az asszisztens is az orvos által diktált adatokat rögzíti. Túl sok kérdésre nem nagyon van idő, eléggé futószalag.

4. Minél közelebb van az időpontod a 9 órához, annál kevesebbet kell várnod, nekem sikerült 9.10-re kapnom eddig mindig, így volt kb. 30 perc csúszás.

5. Genetikai tanácsadással kapcsolatban nem tudok segíteni, nem voltam.

6. Egy üdítő automata van, a klinika területén a porta közelében most nyílt egy büfé/étterem, abban az épületben, ahol az uh-van, nincs büfé, de a kórház főportája előtt van 2 kisbolt is, jobban jársz, ha viszel magaddal én is úgy szoktam: ásványvíz és müzli szelet.

7.Ha fizetős vérvételre (kombinált/integrált) tesztre is mész, (a kombinált 35 év felett a télen még ingyenes volt), akkor a csekket először be kell fizetni egy postán, és vissza kell menni,addig nem veszik le a vért.

Remélem tudtam segíteni. Mikor mész?

38 hetes kismama

2012. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél.

Holnap megyek 10 órára UH-ra, genetikára nem kaptam időpontot, azt mondták, hogy UH után menjek oda.

Amikor a lányommal voltam terhes, akkor még a Megyeibe kellett mennem, így nem tudtam itt mi a helyzet.

18 hetesen + genetikán voltam a Klinikán, de akkor 2-3 órát kellett várakozni (4 évvel ezelőtt), és már előre félek tőle.

2012. jún. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!