Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 20 hetesen sokszor...

Kismamik! 20 hetesen sokszor éreztetek mozgásokat? Miért van az hogy egyik nap sokszor érzem, másnap meg alig? Aggódom!

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én még csak 19 hetes vagyok, de pl. egész tegnap is lusta volt, éjszaka viszont pótolta a mocorgást.. Biztos neki is melege volt és inkább pihizett napközben. :)
2009. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 24 hetes korig így ment és nem is korán mozdult meg először.Második babát várom.Azt mondták,hogy hamarabb fogom érezni,de nem így volt.Szóval voltak napok amikor semmit nem éreztem.Nagyon megijedtem.Aztán következő nap szinte állandóan.Szerintem ne aggódj.Ha jól tudom akkor 24 óra alatt legalább egyszer kell mozognia.Biztosan még gyengécske kis csontocskái vannak.Majd ha nő még és erősödik akkor meg állandóan érezni fogod.

Gondtalan babavárást.

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!