Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség 34. hetében...

Ha a terhesség 34. hetében -ne adja isten- de velem történik valami, és meghalok, akkor a baba meddig életképes a testemben? Meddig van lehetőség arra, hogy őt megmentsék, ha már engem nem is tudnak?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét gond, de eszembe jutott. Talán egy filmet láttam multkor, 7 hónaposan halt meg a mama.

Párom szeretné a babát felnevelni, ha lehetősége van rá, de vajon meddig van erre mód?

Elvégre egy baleset bármikor törtnéhet..


2008. ápr. 28. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Nincs ennel jobb dolgod,mint hogy ilyen butasagokra gondolj?

En is sokat sirok es nagyon labilis a hangulatom,meg mar arrol is hallottam h depis valaki,de ez.....

Inkabb gondolj arra,h nem sokara a kezedbe foghatod azt a csodat,amit most a szived alatt hordasz.

Gratulalok!konnyu szulest!

2008. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem éppen öngyilkosságot tervezgetsz, a baba nem élhet túl téged, hiszen a te méhlepényed táplálja őt.Amint leáll a méhlepény működése megszűnik létezni a tápanyag és gondolom a magzatvízben lévő széndioxid sem csak úgy magát van és kész, hanem azt is termeli vmi amiért a te tested a felelős.NE gobndolkozz ilyeneken, mert elrontotd az egészet, semmi sem ér annyit, hogy eldobd az életed.A balesetekre meg fel kell készülni,h ogy véletlwenül se lehessen.
2008. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jóég,ne gondolkodj már ilyeneken!
2008. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolkodom, de önkéntelen is eszébe jutnak az embernek dologok, meg hall és lát.

És sosem tudnék öngyilkos lenni,erre már igen hamar rájöttem, fiatalon, tehát abszolut nem erről van szó.

Csak egy ártatlan kérdés volt, amire biológiai válszt vártam, ha valaki tud valamit mondani, vagy van tapasztalata.

De mint leírtam a kérdésben is, nincs baj, csak megkérdeztem.

mint ahogy sok más is megkérdezi itt aggodalmati, gondoaltait, elvégre azért vagyunk itt.

nem akarok , hogy ilyen történjen, sőt épp a koraszülés ellen "kűzdök", és persze hogy a babám fontos, és érte teszek mindent, és várom nagyon.

És még csak depis sem vagyok, ne értéstek félre.

De hát mindenkiben megfordulnak negatív gondolatok, érzések is, nemde...?

2008. ápr. 28. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van,mindenkiben megfogalmazódnak ilyenek.próbáld kiverni a fejedből.egyébként az előttem szóló jól és helyesen leírta,hogyha neked leáll a szívműködésed,megszűnik a lepényben az áramlás,szerintem utána már a babát sem tudják megmenteni,ha csak nem vagy kórházban.
2008. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!