Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, észreve...

5 hetes terhes vagyok, észrevettem, hogy fáradékonyabb vagyok, mellfeszülés, émelygés reggel-este, de szerencsére nem vészes. Mikor várható a tünetek erősödése?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első 9 hét volt erősebb,aztán elmúlt,aztán visszajött.

Úgy rémlik,hogy a 16. héttől már nem volt "bajom",ha a hangulatingadozást nem számítjuk.:)

Az nálam nem múló tünet.:)

Boldog babavárást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A tünetek az első három hónapban (sőt általában a 16. hétig) maradnak meg. Nekem pont az 5. héttől kezdődően voltak a legerősebbek.De ez szerintem változó egyénenként! A mellfeszülés és a fáradékonyság viszont szinte végig megmarad, csak az émelygés múlik el.
2008. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszülés rögtön jelen volt (azt hittem meg fog jönni, de szerencsére nem így lett), az émelygés-hányás a 6. héten jelentkezett, s a 8-11 héten rémes volt, minden kijött belőlem. Most 14 hetes múltam és még mingid hányok néha (de már sokkal ritkábban). Egyénenként változó, a legtöbb kismama ismerősömnek semmi baja nem volt, max. fáradékonyabbak voltak.
2008. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5. héten nem volt sok bajom...Kb. 7.héttöl erősődtek a tünetek és még most is tart... Vigyázz magatokra! Pihenj amennyi csak jól esik!!11 hetes kismama
2008. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!