Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek sok időbe...

Kismamik, akiknek sok időbe telt mire összejött a baba, Ti is aggódosak voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés

3,5 év után jött össze a babánk. Most vagyok 11 hetes, és elég sokszor aggódom, hogy minden rendben legyen.

Mit tegyek, hogy ne parázzak ennyit?


2012. jún. 23. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Első babánk 4 év után jött össze és én is nagyon aggódós voltam. Minden percben magamat figyelmet, most miért fáj, most miért nem, most miért rúgdos, most miért nem, stb...

Azt mondták a másodikkal majd könnyebb lesz. 2. gyerkőc 1. próbálkozós hónapban fogant, ugyanolyan parázós voltam mint az elsőnél. És nem tudtam nem odafigyelni és elterelni mással a figyelmem. Szóval nekem nem sikerült nem parázni.

Bár aki azt mondja hogy nem aggódik ez a 9 hónap alatt, szerintem nem mond igazat. Elvégre felelős vagy egy kis életért, aki benned fejlődik és próbálsz minden neki ártó dologtól távol kerülni. Ezeket pedig nem árt előre látni és agyalni rajta. SZERINTEM!

2012. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy aggódik az is, akinek könnyen összejött. Legalábbis én így vagyok. Már csak napjaink vannak szülésig, de rettegek nehogy valami baja essék a babámnak addig... 39+3hkm
2012. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyne aggódnék...

Majdnem 4év kellett ahhoz,hogy most 9 hetes lehessek... :)

2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk bár elsőre összejött, parás voltam én is!:)

Szerintem ez minden kismamában benne van!

Meg kell próbálni elhessegetni!

Sok boldogságot!:))

2012. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónap kellett, hogy sikerüljön ami tudom nem valami sok idő. Rettentően aggódok én is, most 7 hetes vagyok. Messze még a vége és minden napom aggodalommal telik, hogy minden rendben menjen. Úgy gondolom, hogy minden kismama átesik ezen a bizonytalan időn. Talán ha átlépem a 12. hetet, akkor picivel nyugodtabb leszek. Sajnos tapasztalatból mondom, hogy az internet rengeteget használ és néha bizony iszonyatosan rátudja hozni az emberre a frászt. Én is olvasgatok ezt-azt és lehet nem is kellene...
2012. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokára jött össze nekünk is és 2 x el is vetéltem. Most vagyok 7 hetes agyonaggódom magam, mert nagyon félek a vetéléstől. Éjjelente már újra álmodom azokat a rémes pillanatokat, amikor a dokim megmondta, hogy baj van, nem él a baba :( Hétfőn készülök újta uhra nagyon hosszú még ez a két nap, elég sokat sírok is és komolyan nagyon félek. Ha most is élni fog még, akkor már 80% sínen vagyunk, akkor már azt hiszem nem kellene bajnak lennie, mert ez az első 1 1/2 hónap katasztrofális volt a családban (haláleset, hitelprobléma, beteg is voltam, stb.) Szóval nekem is mondják, hogy ne féljek, meg pozitív gondolkodás, de nem megy. A válaszom erre csak annyi, hogy az előző esetekben boldog voltam és nem aggódtam és mégis megvolt a baj. Úgyhogy szorítok neked is meg mindenkinek, aki még aggódik a babóért :) én is ezt kérem mindenkitől :)))
2012. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen,az 5-s válaszolónak igaza van.

Nagyon sok tragédiáról,rémtörténetekről,rossz dolgokról olvasunk a neten...itt meg főleg...

Pozitívan kell hozzáállni! :)

2012. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!