Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 honapos babam van, egesz...

8 honapos babam van, egesz eletemben 3 napig menstrualtam, baba utan is, egesz mult hetig, mar 11 napja menstrualok, mi a baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem gyorsan menj el orvoshoz,inkább mondja azt, hogy nincs baj, minthogy gond legyen! Biztos nem normális!! Még ha most szültél olna, akkor oké, de 8 hónap után elég fura...:(
2012. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,jó akkor még nagyon fiatal voltam,szinte akkor kezdtem el menstruálni,de a lényeg ugyan ez.Nekem 2 hétig volt meg,mert nem mertem szólni senkinek a családba(épp nagyszüléknél nyaraltam).Aztán mikor kiderült elvittek dokihoz,kaptam vérzés csillapítót,attól elmúlt.Kaptam vasat,mert hát ilyenkor az ember vérszegény lesz(nem is kicsit).Aztán kaptam egy olyan bogyót,amitől megint megjött,és helyretett.

Valami hormon zavar volt a háttérbe,de a helyedbe amint lehet elennék dokihoz,ezzel nem szabad játszani,én annyira vérszegény lettem,hogy napi 20 órát aludtam és semmihez nem volt erőm már a végére. :(

2012. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
piros,folyekony es foleg sex utan tobb
2012. júl. 1. 16:28
 4/8 A kérdező kommentje:
picit nyilal is neha alul
2012. júl. 1. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
most menj orvos mielött késsö nálunk volt ilyen a családba szintén szülés után csak 1 évvel és hát még jó hogy idöbe el ment,de persze nálad nem bíztos,hogy baj van,de jobb félni.......
2012. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
esmi volt neki?
2012. júl. 1. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
nála kicsit más volt mert szülés után az elsö volt neki és tul sok vér távozott neki egyszerre
2012. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan esetről, hogy a nő ne ment el és elvérzett. Szerintem ez nem játék, menj el dokihoz. Egy gyógyszer már lehet segíteni is fog!
2012. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!