Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tegezni az orvosomat?...

Lehet tegezni az orvosomat? Amikor vizsgálatra megyek hozzá, ő mindig letegez! Csak 10 évvel idősebb nálam! Nem illetlenség, ha visszategezem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a furcsa, hogy ő csak úgy letegez téged nem az, hogy te magázod. Az orvos és páciens között nem árt fenntartani a formalitást vagy akkor ne legyen egyoldalú a tegezés legalább. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha 20-nál idősebb, szerintem nem kellene letegezni. Nem illik és ha ő tegez annak ellenére, hogy felnőtt vagy, az neki ciki, nem neked.
2009. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom milyen viszonyba vagytok,de en tegezem az enyemet ismerem mar regrol!
2009. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az az illetlenség,h ő letegezett...ha már így van,én biztos,h simán vissza tegezném.Amúgy én tegező viszonyba vagyok a dokinőmmel.
2009. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok! Ma a férjemmel voltunk bent nála és mindkettőnket tegez! Nekem ez egyáltalán nem bántó!

31 hetes vagyok

2009. júl. 10. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem se lenne bànto,de te ne tegezd,amig ö nem ajànlja fel.
2009. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rákérdezhetek,hogy tegeződhetünk-e? Vagy az is illetlenség?
2009. júl. 10. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a fogorvosommal tegeződünk, de már oda járok kb 12 éve. Nem sokkal idősebb nálam. A nőgyógyászom is olyan korú, de vele nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy tegeződjünk. Ez egyéni.
2009. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Az én orvosom 2 évvel idősebb nálam, de nem tegeződünk. Ha nem ismer téged gyerekkorod óta, vagy nem vagytok haverok, szerintem az ő részéről illetlenség a tegezés. Én szimpátia alapján visszategezném, vagy hangsúlyozottan magáznám, hogy térjen magához, és tegezze az anyukáját.
2009. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!