Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő ez így? A terhessége...

Megfelelő ez így? A terhességem elején járok még. Napi kétszer szedek magneb6-ot folsavat napi egyszer (3mg) és sok gyümölcsöt zöldséget eszem.100%-os gyümölcslevet iszom amiben többfajta gyümölcs és vitamin megtalálható.

Figyelt kérdés
A folsav 3mg-os elegendő mennyiség?
2012. júl. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt kérded,hogy megfelelő-e ? Az orvosod mit mondott, hm? :)
2012. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Az orvosom 3 hét múlva lesz csak elérhető sajna.Akkor megyek az első vizsgálatra is.Még csak most derült ki hogy babát várok.De addig is szeretnék megtenni mindent a babám egészségéért.Gondoltam addig is itt vannak tapasztalt kismamák:)
2012. júl. 8. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,így rendben lesz! Nyáron a legjobb vitamin szempontjából koraterhesnek lenni. Amire még figyelj,az a vas. 3mg folsav naponta elég kell h legyen,ha jól emlékszem pl a gravidában 0,8mg van.
2012. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem voltál még dokinál, az más.Akkor elnézést ha netán bunkó lettem volna.Vegyél terhes vitamint, Gravida vagy Elevit azokban ezek és sok más vitamin együtt megtalálható.:)
2012. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bolti gyümölcslé kb semmit nem ér.De ha sima gyümit eszel az bőven jó.Folsav és ennyi.A pici elveszi ami kell neki,tehát ha nem szedsz semmit,se lesz neki hiánya nagy valoszinüséggel.Én folsavat szedtem csak egy 50db-os doboznyit és teljesen jól van a pici.Vasat kéne szednem,de arra keret nincs most,hogy 6ezerért megvegyem amit felirt a doki.
2012. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!