Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam vizsgálaton,5...

Tegnap voltam vizsgálaton,5 hetes, 0 napos terhes vagyok, patezsák mérete 9,4 mm, de még nem látszódott benne semmi. Ez normális? Eddig nagyon erősen émelyegtem, mára viszont nem érzem olyan erősen a tüneteket. Valami baj van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, ha elmúlnak a tünetek, az vetélés jele is lehet.Nem pecsételek, nem görcsölök.
2012. júl. 10. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici! Az is lehet hogy később fogant és azért lát csak ennyit a doki! Ne aggódj! mikor mész vissza?
2012. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Az émelygés vetélés esetén sokszor napokig nem gyengül, szóval ezt ki is pipáhatod. Hol rosszabbul-hol jobban van az ember, ez nem jelent semmit önmagában.

2. 5 hetesen gyönyörű az a 9,4mm-es petezsák, annak lakója is van!:)

2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 6hetesen is csak üres petezsákot látott, aztán 1hét múlva már ott volt a babó. Nyugi, minden Ok.veletek.
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,3 hét múlva megyek vissza, és éppen most ebédeltem, ami majdnem visszajött, szóval mégiscsak van tünet.:)
2012. júl. 10. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem sietek a dokihoz! 2 napja derült ki hogy jön a tesó! :D De majd csak 3 hét múlva megyek dokihoz!
2012. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nálam 5+4-nél semmi nem látszott a világon. Jól megjártam, vérvételek stb, ijesztgetés méhenkívülivel... aztán egy hét múlva egy 6 mm-es petezsák, majd még egy hét múlva 3 mm-es embrió pulzálással, aztán szépen növekedett :)

16 hkm

2012. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem 6hetesen volt terhesség megállapító UH-m, akkor már látszódott, de lehet, ha egy héttel előbb megyek nekem se látszódik semmi. Nekem semmi tünetem nem volt, ha nem marad el a menstruációm, nem veszem észre, hogy terhes vagyok. Ne aggódj, nincs két egyforma eset!
2012. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én pontosan tudtam mindkét fiamnál hogy mikor fogant, mert csak ovukor voltunk együtt 3 napig.

mindkettőnél 6 hét 3 naposan volt szívhang is, de nem vagyunk egyformák, tuti neked később fogant és majd a következő uh-on már látni is fogod őt szívveréssel együtt.

2012. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!