Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen pózban oldotta\oldja...

Ki milyen pózban oldotta\oldja meg a szexet?

Figyelt kérdés
36 hetes pocival nem valami könnyű.. :(
2012. júl. 10. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Pórázt olvastam véletlenül... :)

Hát van a kiskanál-nagykanál, vagy kiskifli-nagykifli póz, amikor a párod van mögötted, ami jó lehet, vagy odacsúszol az ágyszéléhez, párod áll, vagy térdel a padlón/szőnyegen/párnán és tartja a lábaidat. Vagy pedig fotelre/kanapéra feltérdelsz, párod pedig mögötted áll, így tudsz támaszkodni, a pocidat is oda tudod támasztani, csak vigyázni kell, hogy párod ne lökjön túl nagyokat. Vagy pedig klasszikus lovagló póz. Ezeket olvastam a terheskönyvemben, de mi nem alkalmazzuk őket mert egyáltalán nincs szex (nem kívánom és rosszul is esik meg rosszul vagyok tőle), csak a páromnak kedvezek.


Remélem segítettem!


21 hkm

2012. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ebben a korban a farkaspóz az ajánlott!

/ül a férjed a luk mellett és vonyít/. Az utolsó hat hétben nem javasolják a szeretkezést.

Nálunk bevált: oldalt feküdtem, és a párom hátulról "érkezett".

2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Hát én ott még nem tartok,de oldalt fekve hátulról...ezt tudom ajánlani.Pocit nem nyomja semmi,és kényelmes.

31hkm

2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
a 35.héten sexeltunk utoljára lovaglóban,és ilyenkor mar téleg nem szabad mert beindíthatja a szülést
2012. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Én hanyatt fekszem, semmi baj, minden jól megy :)

40+4 hkm

2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor indítja be a szülést, ha a baba is készen van rá, természetesen probléma mentes terhességnél.
2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!