Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vagyok, fenyege...

9hetes kismama vagyok, fenyegető vetéléssel kerültem kórházba. Szeretnék néhány pozitív történetet hallani! Ki járt ebben a cipőben, meddig volt bent? A későbbiekben mire kellett vigyáznia, mit tiltott az orvos?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 11 hetesen kerültem kórházba, éjjel elkezdtem vérezni...3napot töltöttem bent, úgy tűnt elállt a vérzés, de mikor hazaengedtek újra kezdődött. Nem kellett már visszamennem...még egy hónapig vérezgettem, az okát nem is tudták megmondani. Házasélet, fizikai megterhelés - tiltólistán azóta is. De egyébként rendben vagyunk, 20 hetesen-kisfiúsan :)
2012. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt. Most 5 éves a lányom. Két hétig feküdtem, és kellett két féle gyógyszert szednem, de nem emlékszem már, hogy mit. Semmi gond nem volt utána.
2012. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sajnos 3 nappal nem fogom megúszni, barnázással kerültem be, másnapra elmúlt, és aznap este hidegzuhanyként ért a vértócsa.A baba a 2.inszemináció eredménye, szóval rendesen megdolgoztunk érte, nagyon aggaszt hogy elveszítem!
2012. júl. 15. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Én is csak azért voltam 3 napot, mert a dokit nem érdekelte a dolog (pedig magánorvos----volt) kettő másik doki is azt mondta, hogy amíg vérzés van, addig kórház is...nálunk ez nem így működött. Ne aggódj (persze, átéltem, ezt csak mondani könnyű) képzeld el, hogy már a karodban tartod a bébit, és csak erre gondolj.kITARTÁS!!
2012. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetesen kerültem be fenyegető vetéléssel, ugyanis bevéreztem. Előtte is barnázgattam, amire Duphastont kellett szednem, 3x1-et, ennek ellenére jött a vérzés. 5 napot voltam kórházban, de azon felül hogy megemelték duplájára a gyógyszer adagomat, mást nem kaptam. Egyébként másfél napig vérezgettem, utána csak megfigyelésre tartottak bent. Szerencsére minden rendbe jött, és azóta is rendben van, bár kb. 16 hetesen 1-2 napra még előjött egy kevés barnázás, egyébként azt mondták, hogy egy hematoma okozta a vérzést, aminek fel kell szívódnia,és ha csak kevés barnázás még előfordul, az is tisztulás jele. A duphastont egyébként a 16. hétig kellett 3x2-t szednem, aztán még 2 hétig fokozatosan csökkentve. Most 28 hetes vagyok, kisfiúnk lesz, akit már nagyon várunk, nekünk 3 évet kellett várnunk rá, és ezalatt a 3 év alatt sajnos volt egy spontán vetélésem is 7 hetesen. Egyébként 14 hetes koromig szinte csak feküdtem, de mai napig nagyon sokat kell pihennem, amit igénylek is, mert hamar fáradok. Fel a fejjel, szurkolok neked, hogy minden rendben legyen!
2012. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmből egyszer csak elkezdett ömleni a vér, iszonyúan begörcsölt. Rohantak a kórházba, bent tartották 2 hétig. Megmaradt a baba, egy napon szültünk. :)
2012. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én történetem pozitív :) a terhesség alatt 5 különböző okból véreztem... minden időszakban más miatt. volt egy hematomám az elején, nem sok esélyt adtak a dokik, de megmaradt a baba. most vagyok 30 hetes. vigyázz magadra nagyon, pihenj sokat, szedd a gyógyszert, ne idegeskedj. drukkolok nektek
2012. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anda1210 válasza:
7 hetesen kerültem kh-ba fenyegető vetéléssel. 1x gühazaemgedtek 1 hét után, másnap vissza még nagyobb vérzéssel. Mindig azt mondták baba jól van, nem tudják honnan vérzek. Az egész tipmix. Most 10 hetes múltam, szigorú ágynyugalom, nincs házasélet, nincs terhelés. Fekszek. 3x2 progeszteront kapok, 3x1 ruthoscorbint, és magnézium. A baba nő, remélem minden jó lesz
2019. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!