Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesetágulattal mire számítsak?...

Vesetágulattal mire számítsak? Kicsit kétségbe estem, mi lesz most?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel kocsikáztunk egyet az ügyeletre, mert nagyon nyilalt a vesém, és a derekam a hasammal együtt, ezért a párommal frászt kaptunk, hogy a harmadik babát is elveszítjük. 4 óra alatt néztek ekgt, vérnyomást, vért, vizeletet, komplex hasi uh és nőgyógyászati vizsgálat. A baba jól van, ver a kis szive. Viszont mindkét oldalon 18mm vesetágulatot találtak. Urológiára küldtek, ahová holnap tervezek menni. Mit fognak csinálni???

azt olvastam ennek kő az oka a hugycsőben legtöbbször. Katétereznek?? Vagy feldugnak a hugycsövembe valamit? Mert azt biztos nem vállalom be a babával.. nem bírom az iylen típusu fájdalmat, nem akarom elveszteni a stressz miatt...


2012. júl. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak úgy tudok segíteni,hogy a kisfiamnak volt vesetágulata. Nem csináltak vele semmit,csak folyamatosan ellenőrizve van,ultrahangozzák,nézik,hogy nőtt e a tágulat. Ha lázas,kell csinálni vizelettenyésztést,hogy időben kezelni tudják ha gyulladás van esetleg.

Sajnos felnottnél nem tudom hogyan megy,de szerintem hasonlóan a gyerekéhez. Mindenesetre előre ne izgulj,terhesen biztos nem csinalnak veled semmi olyat,ami árt a babának.

2012. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Jobbulást a kisfiadnak! Még mindig félek, mert bár már nem fáj annyira, azt olvastam veszélyes (bár az internet nem orvos, tudom..) de akkor is félek, hogy ez az előjele, hogy gyenge leszek végig? Ha már 9 hetesen ez van, később mik lesznek? Vagy ne gondoljam így? Nincs össszefüggés?
2012. júl. 21. 07:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem (és kisfiamnak is) volt vesetágulatom terhesség alatt, de fájdalommal nem járt. Naponta négykézláb kellett állnom 10-15 percet, hogy a baba ne nyomja a jobb vesémet. Miért lennél gyenge??? Ezeket a gondolatokat felejtsd el! Csak pozitívan!! Imádkozz, nekem sokat segít:)
2012. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!