Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok miert kemenyed...

27 hetes vagyok miert kemenyedik be a hasam ha simogatom? Magatol nem szokott csak 2 naponta 1x, de ha simogatom akkor bekemenyedik.

Figyelt kérdés
mocorog is olyankor a fiam,az elejen azt hittem kinyomja magat de itt azt olvasom hogy az kemenyedes.
2009. júl. 15. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

ahogy mocorog, úgy keményedik a hasad

lehet hogy elől a feje, oldalt pedig a lába nyom. de ha nagyon feszít kifelé, akkor oldalt is feszülnek az izmok.

2009. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

A pocakot nem szabad simogatni.Ha tudná a dokid,le is cseszne biztos.A simogatással ingerled a babát is,meg a méhet.A méh a simogatástól bekeményedik.Nem szabad!Engem egyszer látott a dokim,hogy simiztem a pocimat,le is cseszett,hogy ne ingereljem.



37h

2009. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
en is igy hallottam,pedig alladoan simogatnam,olyan jo erezni ahogy mozog bent a kis teste.akkor csak igaz hogy ovatosan a simogatassal.
2009. júl. 15. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,tudom,de inkább csak tedd rá a kezed a pocidra.Neki az is elég simogatás,amikor kened a pocidat.
2009. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem többen is azt mondták /védőnő, orvos/, hogy ne simogassam a hasam, mert attól bekeményedik. Szerintem bőven elég, ha te vagy a párod a ráteszitek a hasadra a kezed, akkor is érezni fogja a Pici, hogy foglalkozzol vele.

-32 hetes km-

2009. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha akkor keményedik, amikor simogatod, akkor az nem keményedés. Egész egyszerűen odanyomja magát olyankor a manó, mert jól esik neki. Nekem is sokszor van mikor simogatom, hogy annyira odatolja magát, hogy teljesen amorf formája lesz a pocimnak és feszül a bőr. Ha abbahagyom, elhúzódik.

Ha keményedik a pocid, akkor az egész kőkemény, nem? Simogatásnál meg csak a csücsöri része. Legalábbis nálam.

2009. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!