Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon folyik az előtejem...

Nagyon folyik az előtejem éjjel alvás közben és még messze a szülés! Nem lesz ez így gond a babának? Benne lesz még így a tejben az ami neki kell az elején? Nagyon el vagyok keseredve hogy nem lesz meg minden neki ami kellene. Félidős vagyok

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! Gondolj azokra a babákra akiknek az anyukája még szoptatja a tesót,mikor ők megszületnek,ők sem kapnak előtejet,rögtön belecsöppennek a jóba!Kellemetlen ez igaz,de ha így marad és a baba is ügyesen szopizik,azonnal gyarapodik majd,kimarad az életetekből sok fáradtságos tejcsiholás és görcsölés h vajon lesz-e tejem,besárgul-e,elég-e a tejem stb.A melled készen áll a táplálásra,ez nagyon jó dolog! Éjjel tegyél be ilyen szoptatós betétet egy lazább melltartódba,ha zavar.El ne keseredj ilyenen!:)
2012. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy! Nekem is úgy folyik,mint csapból a víz.. főleg este/éjjel,de napközbenben is szivárog rendesen,kb. a 18.héttől. Már egyre csak több,bár néha tényleg nagyon zavaró tud lenni,de örülök neki,mert ez számomra azt jelenti,hogy (remélhetőleg) lesz bőségesen. Azt olvastam valahol,hogy akiknek így csordogál az előtej,azoknak gyengébbek a mellbimbó záróizmai. Boldog babavárást Neked!:)

31 hkm

2012. júl. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok kb 7 hetes terhes, első gyermekem 1,5 éves. 1 éves kora óta nem kéri a cicim, és még mindig van pár cseppnyi tejem. Amikor vele voltam terhes, nekem félidőtől folydogált valami víz szerű ragadós lötty a mellemből. Fél éves koráig csak szoptattam. Ne izgulj, a tested tudja, hogy mikor szűnik meg a terhességed, és akkor jön az igazi előtej. De egyébként ez jó jel, előrevetíti, hogy nagy valószínűséggel lesz tejed.:)
2012. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link] Ne keseredj el,semmi okod rá!olvasgasd el a cikkeket!

2012. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatásokat, rendesek vagytok! :)
2012. júl. 26. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!