Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A X. kerületi (Kőbányai úti)...

Major Andrea kérdése:

A X. kerületi (Kőbányai úti) szakrendelőben van ultrahang gép?

Figyelt kérdés
Vagyis ha oda megyek terhes gondozásra ott ultrahangoz a doki, vagy csak a Bajcsy kórházban?
2012. júl. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de csak megállapítani a terhességet jó kb, a többi UH a Bajcsyban lesz.
2012. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Eddig a Gyömrői rendelőbe jártam, most derült ki hogy K.tarcsa helyett a Bajcsyban fogunk szülni, ezért most a Kőbányai útra megyek aug.10-én. Nem voltam még ott soha, ezért kérdezetm.

21 hkm

2012. júl. 25. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
igen van. Bár néha nem jó pár napig, eddig ez nálam 2szer fordult elő a terhességem alatt,de lehet hogy csak pont pechem volt. Kis pici gép van, mint egy kis laptop. A Bajcsy kórhzban jobb a gép sokkal, de a szonográfus... Az egy dolog, hogy kb 4-5 percet vagy bent,merthát ugye sokan vannak, az egy másik dolog,hogy 8-9 héttel előre adnak időpontot,és az megint más, hogy ugyan láthatod nagy kivetitőn a vizsgálatot, de nem nagyon fűz hozzá semmit a vizsgálathoz. Csak annyit, hogy minden rendben van. A kép meg egyenesen borzasztó amit ad a nő. Én eddig 2szer voltam ott, de semeliyk kép sem mondható még csak elmegy kategóriának sem. Dehát ez az egészségügy. Ettől függetlenül én is ott fogok szülni, a szülészet szép, állítólag jó is.
2012. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Igen, ezt több kérdésben is olvastam hogy elég "fura" a Bajcsyban a szonográfus :) Ez van sajna :( Ez nekem elég baj, mert a méhszájamra részleges ráhúzódott viszerem van, amit rendszeresen kontrollálni kellene.
2012. júl. 31. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!