Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napos késés, ma reggel...

2 napos késés, ma reggel vérezni kezdtem, nem túl sok, élénkpiros, kisebb alvadt vér darabokkal. Görcsölés abszolút nincs, enyhe nyomást érzek az alhasamban. Melleim nagyon érzékenyek, szédülés, hányinger, fejfájás. Szerintetek érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk, nagyon szeretnénk kisbabát, de eddig még mindig megjött, napra pontosan és erős görcsökkel. Most ezek abszolút nincsenek. Viszont a mellfeszülés sokkal intenzívebb. Utolsó mensi június 30-án volt. Teszteljek? Menjek orvoshoz?

2012. júl. 26. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel darabos szerintem doki. mond el neki hogy próbálkoztok és szeretnéd hogy megnézné hogy a baba ment-e el, mert nem tudod sikerült-e, vagy csak a mensid más most.
2012. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

majd írd meg ha elmentél hogy mi volt! remélem hogy csak mensi és nem vetélés! szorítok nagyon


18 hetes pocakmanó anyukája

2012. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszönöm! Reggel szerintem csinálok egy tesztet, és ha pozitív, akkor azonnal doki. Mindenképp jelentkezem!
2012. júl. 26. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

na mi a helyzet? teszteltél? ha pozi akkor futás a dokihoz mert gáz lehet! :(

2012. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nem teszteltem még, mert azt a tanácsot kaptam, hogy várjak vele, mert korai és csak csalódni fogok. Azt mondták, ha nem fáj és nem görcsöl akkor valószínű, hogy rendes menstruáció. Viszont nem vagyok nyugodt, és ez a bizonytalanság megőrjít. A vérzés sokkal kevesebb, de még mindig élénkpiros, de már nem darabos. Azt is olvastam, hogy ha jól megtapadt, akkor ott marad a csöppség a vérzés ellenére is, ha meg nem, akkor annak is oka volt. :( Tanácstalan vagyok. :(
2012. júl. 27. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
igen az is lehet, ahogy gondolod. azért a vérzés nem éppen a legjobb ha baba van, remélem hogy nincsen, mert akkor nem baj a vérzés.
2012. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Csináltam tesztet, negatív lett. Most ennek jobban örültem mint a pozitívnak. Úgy látszik még nincs itt az ideje, jön majd a kis "jövevényem" ha jönnie kell :)
2012. júl. 28. 10:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez létezik??? Most ránéztem a tesztre és halványan ott a csík!!! Megmutattam barátnőmnek, és tényleg ott van. Ő is látja, nem én képzelődöm. Próbáljam meg szerinted a digitális tesztet? Na most már aztán tényleg összezavarodtam!
2012. júl. 28. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Mi lett végül is? Baba vagy mensi?

2012. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem baba! :( és még azóta sem!
2012. aug. 31. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!