Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Cseke Gábor főorvos Úrról...

Dr. Cseke Gábor főorvos Úrról szeretnék tapasztalatokat. Budaörsön van a magánrendelője. Szülész-nőgyógyász. Szültetek nála? Milyen orvos?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 10:31
 1/5 anonim válasza:
60%

Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket, hogy megtudd, milyen orvos:

[link]


A kislány két év szenvedés után feladta a harcot...a doktor úr pedig praktizál.


Szerintem keress más orvost.

2009. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Több mint 10 éve ismerem, mint orvost és mint magánembert.

Nála szültem 2009. októberben. A vizsgálatok során, mindig nagyon odafigyelt, mindent megnézett, ellenőrzött, a szülés során is a maximumot nyújtotta. A hasába Mindenkinek beletérdelnek, mert így tudják a babát a helyes irányba tolni.

Régen is mindig ment ha hívták a betegek, hogy itt az idő, nemegyszer hagyta ott az ebédet december 24-én, vagy a családot nyaralás közben, mert megindult valakinél a szülés.

Sajnos tévedések mindenkinél előfordulnak, emberek vagyunk. De nem rossz akaratról, vagy lustaságról volt szó. volt szó. A váltó leszakadásra konkrétan emlékszem úgy kellet a kocsit nagyon messziről hazavontatni, ott volt az egész családja, nem tudta ott hagyni őket az út szélén.

Én konkrétan hajnal 1kor kezdtem vajúdni, folyamatos telefonos kapcsolatban voltunk amíg be nem ért a kórházba. Sőt 1 héttel a szülés előtt hajnal egykor elindult a baba (1 ujjnyi tágulás után meggondolta magát)és nem harapta le a fejem, hogy felhívtam, mondta menjek be a kórházba, ott gépre tesznek és akkor hívjam, hogy mi a helyzet.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom, nem a levegőbe beszél, a pácienssel mindig kedves és segítőkész. Ha császárra kerül a sor nagyon jól operál (a kisfiam 10 perc alatt kivette és ebbe az érzéstelenítés is benne volt).

Ha elolvassa a kérdező, azért sok sikert és jó babázást kívánok neki.

2010. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szuper orvos, hihetetlen kedves, nekem senki nem ajánlotta, magamtól járok hozzá, mindnekiről lehet jót és rosszat olvasni , én már nem olvasok hanem ajánlom, hihetetlenül kedves, megértő, türelmes, nagyon jól elmagyarázza a dolgokat, és nagyon érzéki, nem durva.Csak ajánlani tudom.
2014. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon sajnálom ami az első hozzászólóval történt, szívemből mondom, de bármilyen probléma , bármilyen orvosnál előfordulhat, genetika, vagy más okokból, az én családomba nagyon nagy tragédia történt, más orvosnál volt az illető, anyuka meghalt, baba beteg...szörnyű dolgok vannak még a 21-ik században is.Mindne orvos életébe történik biztosan rossz.
2014. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szucsaletta válasza:

Friss élmény!

Diagnosztizálta, hogy elvetéltem és sikeresen kiürült a méhem. Ezzel szemben tegnap az ügyeletre kellett vinni olyan erős fájdalmak törtek rám. A méhem közel sem tiszta és még vetélek. 1 cm maradvány nem tűnt fel az orvosnak.

Sajnos lehet valaki kedves de egy ilyen figyelmetlenséget elkövetni igen nagy baj.

2020. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!